Michal Blaško / / LifeHacking
  Inšpirácii do vašich domovov je neskutočne veľa no aj napriek tomu je táto téma nevyčerpateľná. Stále sa nájde niečo, čo vás (či nás)...

 

Inšpirácii do vašich domovov je neskutočne veľa no aj napriek tomu je táto téma nevyčerpateľná. Stále sa nájde niečo, čo vás (či nás) proste uchváti a venujete tomu kus svojho času. A niekedy dôjde aj k tomu, že sa rozhodnete si to doma aj spraviť. Možno tomu bude tak aj v tomto prípade.

Reč bude, ako ste sa už mohli dočítať aj v nadpise, o plastových lyžičkách. Portál Addicted 2 Decorating prišiel s krásnym návodom, ako si doma spraviť jedinečne vyzerajúce zrkadlo. Pozrime sa teda na to…

lyzicky
Addicted 2 Decorating

Prvé, čo musíte spraviť, je odstrániť z plastových lyžičiek časť, za ktorú lyžičku držíme.

Addicted 2 Decorating
Addicted 2 Decorating

Ďalej musíte zobrať dve drevené doštičky kruhového tvaru (môže to byť aj hrubý kartón) a spojte ich dokopy ručičkami s lyžičiek a lepidlom.

Addicted 2 Decorating
Addicted 2 Decorating

Viditeľnú medzeru medzi kruhovými doštičkami prekryte silným papierom, alebo znovu, kartónom (tentokrát však tenším). Použite lepidlo, alebo tepelnú pištoľ.

Addicted 2 Decorating
Addicted 2 Decorating

Na každú lyžičku dajte lepidlo a nauskladajte ich do vrstiev, až kým nevznikne to, čo uvidíte na obrázku na ďalšej strane.Komentovať (0)