Foto: instagram

Lukáš Mužla / / News
Posledná pieseň a videoklip veľkej hviezdy.

Včera 20.júla otriasla svetom smutná správa. V hotelovej izbe rezortu Palo Verdes Estates v Los Angeles bolo totiž krátko pred 9.hodinou ráno miestneho času nájdené telo Chestera Benningtona, frontmana obľúbenej hudobnej skupiny Linkin Park. So smrťou speváka však takmer v rovnaký čas prišla i ďalšia správa a to o novej piesni, posledného diela už zosnulej hviezdy.

Podľa doteraz známych informácií bol Chester Bennington nájdený krátko pred 9. hodinou ráno. Podľa portálu The Sun sa spevák vo veku 41 rokov rozhodol ukončiť svoj život obesením. Len o niekoľko minút neskôr sa presne o 9:01 ráno (podľa miestneho času Los Angeles) na YouTube kanáli skupiny Linkin Park objavilo nové video. Nová a posledná pieseň a videoklip, na ktorých Chester pracoval.

Linkin Park tak tesne po smrti svojho frontmana zverejnil videoklip k piesni Talking To Myself, ktorá pochádza z ich najnovšieho albumu One More Light, ktorý vyšiel začiatkom roku 2017. Pieseň pravdepodobne pochádza priamo z pera Chestera Benningtona, ktorý bol hlavným textárom skupiny počas celej jej 21-ročnej kariéry.

Pozri aj: Chester Bennington síce umrel, ale jeho odkaz zostáva. 10 piesní, vďaka ktorým Chester ostane v našich srdciach navždy

thesun.co.uk
Komentovať (0)