Foto: Facebook/ Polícia SR - Bratislavský kraj

K útoku došlo začiatkom januára.

Polícia hľadá útočníka, ktorý v obchodnom centre v Bratislave napadol mladistvého. Muž mal napadnúť tínedžera napadnúť tak, že ho udrel päsťou do tváre, čím mu spôsobil zlomeninu nosovej kosti.

Polícia vyšetruje okolnosti fyzického útoku v bratislavskom nákupnom centre na ulici Mlynské nivy. Muž mal napadnúť tínedžera, čím mu spôsobil zlomeninu nosovej kosti. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Silvia Šimková.

Polícia sa so žiadosťou o pomoc obracia na verejnosť

„Dňa 4. januára v čase okolo 17.00 h v nákupnom centre v časti foodcourtov na ulici Mlynské nivy neznámy páchateľ fyzicky napadol tínedžera tak, že k nemu pristúpil a udrel ho päsťou do oblasti tváre, čím spôsobil poškodenému podľa lekárskej správy zlomeninu nosovej kosti,“ uviedla Šimková. Polícia v tejto súvislosti žiada verejnosť o pomoc pri vyšetrovaní.

V súvislosti s vyšetrovaním incidentu sa polícia obracia na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie páchateľa na fotografiách. Akékoľvek informácie k totožnosti muža alebo jeho pohybu je možné oznámiť na čísle 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

Najnovšie články