Ilustračná foto: TASR - Pavol Zachar

Chlapec bol v utorok ráno spolu so spolužiakmi na predstavení v Kultúrnom dome v meste Sereď.

Aktualizácia 16:04  Polícia odvolala pátranie po 12-ročnom Máriovi Biharim, ktorý je v súčasnosti umiestnený v zariadení pre deti v Seredi v okrese Galanta. Chlapec sa našiel živý a zdravý. Informovala o tom hovorkyňa trnavskej polície Zlatica Antalová.


Pôvodná správa:

Galantskí policajti vyhlásili pátranie po 12-ročnom Máriovi, ktorý je v súčasnosti umiestnený v zariadení pre deti v Seredi v okrese Galanta. Polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o spoluprácu pri zisťovaní miesta jeho terajšieho pobytu.

Chlapec bol v utorok ráno spolu so spolužiakmi na predstavení v Kultúrnom dome v meste Sereď. Hneď po jeho začiatku sa vypýtal na toaletu, odkiaľ sa už späť nevrátil. Maloletého chlapca podľa polície naposledy videli krátko pred 9:00 na autobusovej stanici, na nástupišti smerom do Nitry. Odvtedy ho nikto nevidel. Mário Bihari je 150 cm vysoký, váži približne 50 kg a má krátke tmavé husté vlasy. Pri odchode mal na sebe oblečené tmavé nohavice a tmavú mikinu alebo sveter.

„Ak ste chlapca niekde videli, prípadne máte akokoľvek relevantné informácie o jeho súčasnom pobyte, bezodkladne nás kontaktujte na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo nám napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj,“ obracia sa na verejnosť trnavská krajská polícia.

Uložiť článok

Najnovšie články