Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody v Bratislave na križovatke ulíc Bajkalská – Trnavská cesta, ktorá sa stala 1. januára o 6.00 h. Došlo tam k zrážke dvoch motorových vozidiel. Bratislavská krajská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.
“Vodič motorového vozidla značky BMW po dopravnej nehode z miesta odišiel na neznáme miesto, bez splnenia si povinností účastníka dopravnej nehody,” uviedla. Ako priblížila, vodič vošiel na ulici Trnavská cesta v smere z mesta do križovatky, pričom nerešpektoval svetelnú signalizáciu. Následkom toho podľa polície došlo k zrážke s motorovým vozidlom značky Tesla S.
Vyzýva vodičov, ktorí boli svedkami tejto udalosti, prípadne majú udalosť zdokumentovanú na kamerovom zázname z vozidla, aby ju kontaktovali na čísle 158, prípadne formou správy na sociálnej sieti polície.
Práca, ktorá vás kedysi bavila, vás dnes ničí: Expertka vysvetlila, prečo sa vyhorenie začína nenápadne a pomaly
100-krát ju bodla, potom dieťa vyrezala z maternice. Beštiu odsúdili, pobyt v cele smrti označuje za hotel
Zločinec, kvôli ktorému vznikol štokholmský syndróm. Milovali ho ženy aj rukojemníci, z väzenia ušiel 17-krát
Boli sme na kúpalisku za 12 €: Plavecký bazén zatarasili ležadlom, nafukovacia atrakcia ležala v tráve
Lieky si v nočnej hodine v lekárni nekúpite: Video Kobielskeho nahnevalo Slovákov, BSK aj Dr. Max reagujú
Odborník na maloobchod: Vlna prepúšťania a zatvárania obchodov porastie, Slovensko zaplavujú diskonty
James žije na Slovensku už 27 rokov: Zabíjačka je moja obľúbená tradícia, ceny začínajú byť nepríjemné












Nahlásiť chybu v článku