Foto: Polícia SR

Piatkový neskorý večer mal v Komárne dramatický priebeh.

Okolo pol jedenástej pristúpila k 26-ročnému mužovi na železničnej stanici neznáma osoba a bez akéhokoľvek predchádzajúceho upozornenia ho udrela päsťou do tváre. Následne poškodeného opakovane väčšou intenzitou bodla kuchynským nožom s dĺžkou čepele cca 7 cm, do oblasti hlavy, krku, hrudníka a brucha najmenej šesť krát, informuje polícia na sociálnej sieti.

„Podľa vyjadrenia ošetrujúceho lekára poškodený utrpel život ohrozujúce ťažké zranenia s dobou liečenia viac ako 28 dní. Podozrivá osoba po útoku z miesta činu ušla,“ informuje polícia

„Kriminalistom z Okresného riaditeľstva PZ v Komárne sa napriek tomu, že nemali očitého svedka, podarilo vďaka intenzívnej práci objasniť skutok a zadržať podozrivého v priebehu niekoľkých hodín po jeho oznámení,“ vysvetľuje.

„22 ročný muž z Kolárova si tak mohol ešte v sobotu vypočuť od vyšetrovateľa PZ obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu. Príslušnej prokuratúre bol daný podnet na návrh na väzobné trestné stíhanie obvineného,“ dodáva.

„Motív konania páchateľa zatiaľ nie je známy. Medzi páchateľom a poškodeným nebol žiaden vzťah, išlo o náhodnú obeť. V prípade naďalej prebieha vyšetrovanie,“ uzatvára polícia.

Najnovšie články