Festival Pohoda na svojom webe zverejnila line-up s kompletným programom Pohody 2016. Aj tento rok zachovávajú ich systém hodina – hodina (resp. večer 90...

Festival Pohoda na svojom webe zverejnila line-up s kompletným programom Pohody 2016. Aj tento rok zachovávajú ich systém hodina – hodina (resp. večer 90 minút – 90 minút), ktorý zabezpečuje možnosť vidieť viac hudby, ľahko sa v programe orientovať a zároveň svojim nastavením zabraňuje presluchom medzi pódiami. Pre návštevníkov stránky si pripravili aj dve verzie zoradenia programu: line-up (podľa pódií) a timeline (podľa dní).

V line-upe je program zoradený podľa stageov do troch stĺpcov jednotlivých dní. Pódiá a časy vystúpení sú zoradené horizontálne. Pozrite si lineup TU.

V timeline sú dni a pódiá radené pod sebou. Kapely sú zoradené na časovej osi v scroll-ovateľnej tabuľke. Timeline si môžete pozrieť TU.

V oboch verziách je aj funkcia „vyklikávania“ umelcov. Vďaka nej si môžete zvoliť vystúpenia, ktoré chcete vidieť a následný zoznam si môžete vytlačiť. Novinkou je aj filtrovanie programu podľa dní, stageov či abecedné radenie účinkujúcich.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy