Horskí záchranári pomáhali v piatok 22-ročnému cyklistovi, ktorý sa po páde na asfaltovej ceste v Terchovej ťažko zranil a bol v bezvedomí. Horská záchranná služba (HZS) o tom informuje na svojom webe.

Miestom nehody prechádzali podľa HZS zhodou okolností traja horskí záchranári. “Vážne zranenému mužovi v bezvedomí, s ťažkým úrazom hlavy a mnohopočetnými povrchovými poraneniami, okamžite poskytli neodkladnú zdravotnú starostlivosť. Na pomoc im smeroval aj ďalší kolega z Domu HZS v Štefanovej,” uviedla HZS.
“Na miesto medzitým prišla posádka rýchlej záchrannej pomoci, ktorá si pacienta do príletu vrtuľníka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby prevzala do opatery. Cyklistu vo vážnom stave letecky transportovali do nemocnice v Žiline,” doplnila HZS.
Navštívili sme rozárium, ktoré je unikátom: Je zadarmo a ruže ako tam nikde inde na Slovensku nenájdete
Boli sme na poľskej Sahare: Pohyblivé duny nás očarili, takúto púštnu krajinu inde v Európe nenájdete
Barča a Marek sa vybrali na cestu okolo sveta v dodávke. Zuzanu a Juraja vyšla svadba v zahraničí 6 600 eur
Marek vyrába veci z kože: Krokodíl stojí aj 800 €. V obchodoch často zavádzajú, zákazník to nerozozná
Berlusconi organizoval orgie s dievčatkami, o Obamovi hovoril ako o opálenom chlapcovi. Jeho život bol škandalózny
Muž tvrdí, že objavil „bič“ na podvodníkov: Slovenské banky vysvetľujú, ako by mali klienti reagovať
Zuzana a Juraj žijú 8 rokov v zahraničí, mali sobáš na pláži: Svadba v 5* hoteli na 4 noci nás vyšla 6 600 eur
Filippo je autobusár: Cestujúceho môžem odmietnuť prepraviť. Ľudia si neuvedomujú, že za zápchy nemôžem











Nahlásiť chybu v článku