Michal Blaško / / Kultúra
Zoskupenie Tri Tvorivé Tvory, známe aj ako 3T, vystúpia v pondelok 17.10.2016 o 19:00 v trnavskom Kine Hviezda.

Opadané hnijúce lístie na chodníkoch, mokré topánky a svalovica na ruke od držania dáždnika. Áno, je tu jeseň. A ako každoročne s jeseňou, okrem depresie a poklesu energie, prichádza aj nová divadelná sezóna. A to znamená, že na zamračených tvárach vám opäť vyčarí úsmev improvizačné divadlo Tri Tvorivé Tvory.

3T je divadelno-improvizačná skupina troch hercov, ktorí improvizujú na zadané témy od divákov a užívajú si tak adrenalín na javisku. Tvoria ho Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stano „Stanley“ Staško. Zoskupenie vzniklo v decembri 2004 v Žiline, improvizácii sa však trojica venuje už od roku 1997 a za sebou má viac ako 470 predstavení.

„Pre mňa je Trnava špecifická sama o sebe. 11 rokov som tam hral v Divadle J. Palárika v mnohých predstaveniach. Najradšej som mal samozrejme komické postavy. Možno ma niektorí diváci poznajú aj odtiaľ. Teda dúfam. V Trnave sa mi Tritéčko hrá skvele! Keď je teraz kino Hviezda plné, diváci mi dávajú veľmi veľa energie. A v takej atmosfére je radosť hrať. Verím, že to tak bude aj na najbližšom predstavení!“ hovorí o hraní v Trnave Stano Staško.

Ako hudobný hosť večera sa predstaví speváčka Katka Ščevlíková a klavirista Erik Dimitrov.

[youtube eyAN7wIU1oM 720 410]

Pondelok 17. október 2016 / Kino Hviezda
Začiatok: 19:00 hod.
Vstup: 7€ v predpredaji v Kine Hviezda/ 8€ na mieste
Viac informácii nájdete na facebooku.

0
Komentovať (0)