Koncertné turné skupín Bez ladu a skladu a Para má v tejto chvíli za sebou už deväť vypredaných a veľmi úspešných koncertov v dvoch...

Koncertné turné skupín Bez ladu a skladu a Para má v tejto chvíli za sebou už deväť vypredaných a veľmi úspešných koncertov v dvoch českých a siedmych slovenských mestách. Pred hudobníkmi a fanúšikmi sú tak už len koncerty v Trnave, Banskej Bystrici a v Bratislave.

Oslava okrúhlych výročí oboch kapiel (Bez ladu a skladu slávia 30-tku, Para 20-tku na scéne slovenskej populárnej hudby) ponúka nielen možnosť zaspomínať si na najväčšie hity oboch skupín, ale aj niekoľko prekvapení. K jedným z nich patrí aj vizuálna stránka koncertov – sú doplnené VJ-ingom v predvedení skúsených VJ-ov Jána Šicka a Šimona Chovana, okrem iného aj autorov vizuálu celého turné. Skupina PARA si navyše pre fanúšikov pripravila aj darček v podobe úplne nového singlu, ktorý mal premiéru pred niekoľkými dňami a výberového CD Para Best Of 1995 -2015. CD sa zatiaľ predáva exkluzívne len na koncertoch a cez web skupiny.

para bez ladu a skladu
Jaroslav Novák

Koncerty v Trnave a Banskej Bystrici sú už, rovnako ako doterajšia časť turné, vypredané a na bratislavský koncert 28.11.2015 v Starej tržnici sa dopredávajú posledné vstupenky. Zakúpiť si ich je ešte možné na www.drhorak.sk a v predajnej sieti Ticketportal.sk. Neváhajte a využite poslednú možnosť ako stráviť novembrový večer vo vypredanom klube so svojimi priateľmi pri pesničkách, ktoré sú stále živé a majú čo povedať aj po desaťročiach.

10.11. Nitra Club Tatra,
11.11.Poprad Tatranská galéria,
12.11. Košice Kulturfabrik Tabačka,
13.11. Žilina Nová synagóga,
14.11. Piešťany Elektrárňa,
19.11. Zvolen VAD,
20.11. Trenčín Piano klub,
25.11.Trnava Art klub,
26.11. Banská Bystrica Záhrada CNK,
28.11. Bratislava Stará Tržnica​