Chystáte sa so svojou drahou polovičkou na spoločenskú udalosť a chceli by ste byť oblečení pekne a vkusne? Má Vaša manželka na Vás požiadavku,...

Chystáte sa so svojou drahou polovičkou na spoločenskú udalosť a chceli by ste byť oblečení pekne a vkusne? Má Vaša manželka na Vás požiadavku, aby ste boli v slávnostnom oblečení obaja dokonale zladení? Ľahká pomoc. Nechajte sa inšpirovať radami odborníkov na módu a etiketu.

mensV dnešnej dobe už nielen ženy, ale aj muži oveľa viac dbajú na svoj vzhľad a celkový imidž. Nielen mladí a slobodní muži, ktorí si chcú získať partnerku, kladú dôraz na to, aby dobre vyzerali. Stačí si zájsť na nejakú spoločenskú udalosť a môžete zistiť, že aj páni vo vyššom veku chcú vyzerať dobre, a preto výber vhodného oblečenia nepodceňujú a občas zainvestujú aj do drahších, ale kvalitných a moderných kúskov oblečenia.

Čo poradiť mužovi, ktorý by chcel vyzerať na spoločenskej udalosti dobre a nechcel by minúť na svoje nové oblečenie celú výplatu? Nie je to až také zložité nájsť vhodné a cenovo výhodné oblečenie, v ktorom by ste sa dobre cítili. Stačí sa pohodlne usadiť doma na gauči. Dať si k tomu dobrú kávu a začať s vyhľadávaním Vášho nového slávnostného oblečenia v e-shopoch. Ak natrafíte na výhodnú cenu, tak si skontrolujete, aké veľkosti oblečenia sú dostupné. Často býva oblečenie zlacnené pri odevoch, ktoré už nemajú štandardné veľkosti. Napríklad predĺžený alebo skrátený strih saka, kratšie, prípadne dlhšie rukávy a podobne.

Ak sa na spoločenskú udalosť chystáte večer, tak zabudnite na klasický denný oblek svetlej farby. Obleky svetlej farby sa skôr hodia do kancelárie alebo na obed s klientom Na večer uprednostníte skôr oblek tmavý, ktorý sa hodí aj na denné nosenie.

Nezabudnite, že si niekde musíte schovať Vaše bankovky. Vhodná je malá tenká peňaženka, ktorú si môžete nenápadne schovať do vnútorného vrecka Vášho saka. Je nevhodné, aby ste pri platení šmátrali po vreckách a pokrčené peniaze vyberali spolu s posmrkanu vreckovou.

Módne doplnky k obleku, ako košeľa, kravata, či motýlik vyberajte až potom, keď budete vedieť, čo si oblieka Vaša partnerka a v akej farbe bude mať či už koženú, flitrovanú, alebo inú spoločenskú kabelku. Teda, ak chcete byť pekne zladení. Manželke pomôžte vybrať vhodné šperky. Určite nič nepokazí, keď si dá na ruku decetntný prsteň so Swarovski kryštálom.

Topánky k obleku by mali byť čierne, šnurovacie a uzatvorené. Nezabudnite, že k obleku sa absolútne nehodia biele športové ponožky. Tie musia byť zásadne čierne.

Príbehy
0
Komentovať (0)