Foto: MovieStillsDB

Amber Heard vstáva z popola.

Tí, ktorí sledovali ostro medializovanú súdnu kauzu Johnnyho Deppa a jeho exmanželky, si mysleli, že Amber Heard sa po prehre až tak rýchlo nepozbiera. Mnohí tiež predpokladali, že jej herecká kariéra pôjde kade-ľahšie, no ako sa ukazuje, opak je zrejme pravdou. Trailer na jej nový filmový počin totiž zbiera jednu pozitívnu reakciu za druhou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Aj keď je otázne, koľko filmových ponúk Amber Heard po prehre súdu s Johnnym Deppom bude dostávať, isté je, že v najbližšom období uvidíme v kinách až dva projekty, kde stvárnila hlavné úlohy. Tým prvým, ktorého premiéra je na Slovensku a v Česku zatiaľ otázna, bude historický triler s názvom In the Fire, píše web Unilad. Premiéru v amerických kinách a aj na VOD absolvuje už 13. októbra.

Foto: MovieStillsDB

Amber hviezdi v paranormálnom trileri

Heard v ňom stvárni hlavnú hrdinku – doktorku Grace Burnham – cestujúcu z New Yorku na odľahlú plantáž, aby sa postarala o narušeného chlapca, ktorý má zrejme nevysvetliteľné schopnosti. Chlapca sa snaží vyliečiť, no započne tým vojnu vedy proti náboženstvu s miestnym kňazom. Ten totiž verí, že chlapca posadol diabol a zrejme je dôvodom všetkých problémov, ktoré sa v dedinke dejú. Snímka sa bude odohrávať na konci 19. storočia a režisérsky za ňou stojí menej známy Conor Allyn.

Nie je tajomstvom, že Heard plánovala skoncovať s herectvom, keďže sa proti nej mnohí jej fanúšikovia po prehratom súdnom spore otočili chrbtom. Budú to ale zrejme práve fanúšikovia, ktorí jej opäť pomôžu postaviť sa na nohy. Pod nedávno zverejneným trailerom totiž začali pribúdať najmä pochvalné komentáre, aj keď, samozrejme, našli sa aj hejty.

Foto: MovieStillsDB

Fanúšikovia ju obraňujú

Verní fanúšikovia sú najmä radi, že Amber dostala priestor a už sa nemôžu dočkať filmu. „Už sa nemôžem 13. októbra dočkať! Na tento film som čakala večnosť. Stojím za Amber Heard a všetkými hercami z In the Fire,“ napísala jedna z používateliek na YouTube. Nechýbajú ani pochvalné komentáre, že filmová novinka vyzerá naozaj sľubne a je herecky vyšperkovaná.

Foto: MovieStillsDB

Našli sa ale aj takí, ktorí sa prišli Amber vysmievať. „Spomínate si na tie momenty, keď sa niekedy obzrieme späť do minulosti a povieme si: „WOW, ako sme sa mohli k tejto žene správať tak odporne?“ Presne ako s Britney alebo Monicou Lewinsky. Musíme naozaj čakať až 10 rokov, kým si spoločnosť uvedomí, akí ste všetci hrozní? Môžete s tým prestať?“ odkázala hejterom ďalšia z fanúšičiek.

Amber Heard majú mnohí za klamárku kvôli prehratému sporu s Johnnym Deppom. Aj preto sa rozhodla stiahnuť z verejného života a presťahovať sa aj s dcérou do Madridu v Španielsku. Tento rok by sme ju mali vidieť ešte v jednom filme, a síce v dlho odkladanom pokračovaní komiksovky Aquaman.

Najnovšie články