Foto: 47News_ru (Twitter)

Detaily brutálnej vraždy, ktoré článok opisuje, nie sú vhodné pre slabšie povahy a osoby mladšie ako 18 rokov.

Ruské úrady zatkli 22-ročného muža a 12-ročné dievča pre podozrenie z vraždy svojho známeho a možnej konzumácie častí jeho tela. Informovala o tom vo štvrtok agentúra DPA s odvolaním sa na ruských vyšetrovateľov. Dvojica stretla 21-ročného muža v kaviarni v Petrohrade. Následne niekoľko dní strávili v jeho dome neďaleko malého ruského mesta Novinka, uviedol v stanovisku Vyšetrovací výbor Ruskej federácie.

Medzi obeťou a jeho hosťami prepukla prudká hádka, počas ktorej dospelý podozrivý bodol obeť do krku, uvádza sa ďalej v stanovisku. Táto dospelá osoba je tiež podozrivá z toho, že telo neskôr rozštvrtila. “Vyšetrovatelia overujú informáciu, že obaja podozriví časti tela zavraždeného muža pravdepodobne konzumovali ako jedlo,” píše sa v stanovisku polície.


Podľa informácií uvedených vo viacerých zahraničných médiách (napr. Daily Mail) má byť obeťou brutálneho činu 21-ročný Alexander Popovich. 22-ročný muž, jeden z páchateľov, je okrem vraždy a kanibalizmu podozrivý aj z pedofílie. S 12 ročnou spolupáchateľkou, ktorá je obvinená z účasti na vražde mal údajne udržovať sexuálny vzťah.

12-ročné dievča bolo v Rusku pred desiatimi dňami vyhlásené za nezvestné. Zatiaľ nie je jasné, ako a kedy sa s 22-ročným mužom zoznámila. Na svojej sociálnej sieti však pred nedávnom uverejnila príspevok v ktorom sa okrem iného písalo “Milujem jedného stalkera. Nepotrebujem nikoho iného,” uvádza DailyMail.

Polícia podozrivých obvinila z brutálnej vraždy a z rozštvrtenia tela obete. Podľa informácií ruskej polícii vyšetrovatelia zisťujú, či sa 22-ročný muž a 12-ročné dievča dopustili aj kanibalizmu. Podľa informácií uvádzaných portálom DailyMail mala mať obeť sťatú hlavu, odseknuté ruky a rozsiahle zranenia v oblasti brucha a hrude. Obeti boli údajne odstránené aj časti niektorých zo životne dôležitých orgánov, vrátane časti mozgu. V blízkosti tela mali vyšetrovatelia nájsť sekeru. Polícia mala obvinených vypátrať na základe informácií od susedov.

TASR, DailyMail47news.ru
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )