Na železničnej stanici v Liptovskom Hrádku sa v pondelok 6. februára dvojica oddávala milostným radovánkam. Dvojici neprekážalo ani to, že okolo chodili ľudia, ktorí na nich neskôr aj zavolali políciu, informuje Žilinák. Za súlož na verejnosti im hrozí trest odňatia slobody až na 3 roky.
„Včera 6.2.2023 vo večerných hodinách bolo hliadke Mestskej polície (Msp) nahlásené, že v priestoroch čakárne železničnej stanice sa nachádzajú dve osoby, ktoré tam súložia. Po príchode službukonajúceho príslušníka na miesto boli osoby vyzvané, aby činnosť okamžite prerušili,“ píše polícia na sociálnej sieti.
Na mieste policajti zistili totožnosť výtržníkov. Pre podozrenie zo spáchania trestného činu boli na mieste zadržaní a následne bola privolaná hliadka Okresného riaditeľstva Policajného zboru. „Vec je momentálne v riešení železničnej polície. Osobám bude vznesené obvinenie z trestného činu výtržníctva,“ dodáva polícia.
Za predavačom pri samoobslužnej pokladnici prišiel muž a začal kričať: Chcel zariadiť, aby ho vyhodili
Jedna z najkrvavejších bitiek vojny: Američania dobyli ostrov Iwó-džima za cenu veľkých strát, hrdinom bol Slovák
Bola som na Hyroxe: Za 88 minút som zaplatila stovky eur. Je to jeden z najlepších zážitkov môjho života
Patrik a Gabriela predali byt na Slovensku a kúpili dom na Madeire: Je tu krásne, v nájme nám ale lezú šváby
Budete mať s nimi dokonalého Valentína: 10 skvelých romantických filmov, ktoré si užijú ženy aj muži
Brutálna mučiaca technika, ktorá fyzicky neublížila: Nahej obeti v plienke odopierali spánok aj 180 hodín












Nahlásiť chybu v článku