Dylan Hamm

Lucia Mužlová / / Série
Nahota je prirodzená vec, aj keď povedzme si pravdu, pre niekoho viac, pre niekoho menej. Veľmi zaujímavému projektu sa venuje fotograf Dylan Hamm, ktorý skúma, ako sa zmení naša tvár keď sa vyzlečieme. Vie naša tvár niečo, čo my sami nevieme?

To je to, čo chce aj Dylan Hamm zistiť. Séria jeho nových fotografií má názov „Naked Faces“, čo v preklade znamená „nahé tváre“. Dobrovoľníci sa nechali vyfotografovať oblečení a následne nahí. Rozdiely vo výraze ich tvárí sú ohromujúce. Výsledky sa líšia od človeka k človeku. Niekto sa jemne začervená, iný sa usmeje, každý človek mal odlišnú reakciu.

Ste hanbliví a hovoríte si, že by ste sa nahí nikdy nenechali vyfotografovať? Máte niekedy kvôli hanblivosti problém s komunikáciou? Vďaka týmto skvelým trikom sa naučíte komunikovať úplne s každým.

Koľko dokážeme odhaliť pomocou neverbálnej komunikácie, a ani o tom nevieme? Ukazuje sa, že sa z našej tváre dá vyčítať naozaj veľa. Na fotografii vľavo je daný subjekt oblečený a na fotografii vpravo je nahý. Nahota môže mať veľký vplyv na to, ako sa cítime a následne aj na to, ako sa tvárime. Presvedčte sa sami.

oblecenynahy1
Dylan Hamm
oblecenynahy2
Dylan Hamm
oblecenynahy3
Dylan Hamm
oblecenynahy4
Dylan Hamm
oblecenynahy5
Dylan Hamm
oblecenynahy6
Dylan Hamm
oblecenynahy7
Dylan Hamm
oblecenynahy8
Dylan Hamm

oblecenynahy9
Dylan Hamm
oblecenynahy10
Dylan Hamm
oblecenynahy11
Dylan Hamm
oblecenynahy12
Dylan Hamm
oblecenynahy13
Dylan Hamm
oblecenynahy14
Dylan Hamm
oblecenynahy15
Dylan Hamm
interez.sk (Lucia M.), mashable.com
0
Komentovať (0)