Foto: IMDB

Neziskový film o živote mladého Voldemorta dostal od Warner Bros. zelenú.

To sa však stalo už pred siedmimi mesiacmi, teraz je konečne vypustený do sveta a vy si ho môžete pozrieť online. Príbeh v skutočnosti sleduje osud mladej ženy menom Grisha McLaggenová, ktorá je priamym potomkom Richarda Chrabromila. V tomto 50 minútovom nezávislom pokračovaní zo sveta Harry Pottera, Grisha pátra po Riddlových stopách vo viere, že sa stále môže polepšiť aj napriek tomu, že má na rukách krv potomka Brigity Bifľomorovej.

Film o Voldemortovi

V roku 2016 štúdio Tryangle Films založilo Kickstarterovú kampaň, kde ste ich mohli podporiť ľubovoľnou čiastkou, aby ste tak urýchlili proces vydania filmu. Keď si však štúdio Warner Bros. na tento projekt uplatnilo autorské práva, kampaň bola zrušená a chvíľu to vyzeralo tak, že film nikdy neuzrie svetlo sveta. Hviezdy mu však priali a na neziskové účely štúdio Warner Bros. povolilo premietanie tohto filmu.

IMDB

Toto je príbeh, ktorý sa snažíme povedať. Vzostup Temného Pána, predtým ako sa odohrali udalosti zo sveta Harryho Pottera,“ povedal Gianmaria Pezzato, riaditeľ štúdia Tryangle Films. Aj napriek tomu, že štúdio Warner Bros. tiež ponúka pohľad na bývalé udalosti skrz novú sériu filmov Fantastické zvery a ich výskyt, tento projekt odhaľuje opäť o čosi viac z histórie tohto sveta. A aj v trochu inom svetle. Film má veľmi pekné lokácie, zaujímavé efekty a na to, že ide o nízkorozpočtový titul, ide skutočne o kvalitné dielo.

Celý film si môžete pozrieť tu:

Pozri aj: Harry Potter má nové pokračovanie. Umelá inteligencia vytvorila vtipnú kapitolu o najslávnejšom čarodejníkovi všetkých čias

businessinsider.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )