Foto: Pixabay

Podozrenie vzbudila stále tá istá farebná paleta.

Portál Buzz Feed informuje o rumunskej influencerke, ktorá sa prezentuje ako modelka a umelkyňa. Jej fanúšikovia na ňu zaútočili s tvrdeniami o tom, že jej maľby nie sú skutočné a nepatria skutočne jej. Cristina Szeifert sa na svojom Instagrame predstavuje ako psychologička, umelkyňa a podnikateľka, ktorá je mimo iného aj expertkou na zdravie a life coachom. 

Szeifert povedala pre Buzz Feed, že na fotografiách, ktoré zdieľa so svojimi 33-tisíc followermi nie je nič zavádzajúce. Taktiež prehlasuje, že takmer každá maľba, ktorá je na jej instagramovom účte zverejnená, je jej dielom. Dodáva však, že predtým ako pózuje s hotovým dielom, tak sa upraví, pretože jej imidž je pre ňu veľmi dôležitý.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cristina Szeifert (@cristinaszeifert),

Paleta je vraj len kulisa

Kritikom pritom krásna Rumunka odkazuje na svojom profile len toľko, že takmer z každého obrazu, ktorý kedy vytvorila, má vyhotovené aj video v procese. To, že nie je ochotná fotiť sa v špinavom oblečení, opäť háji svojim postavením, teda tým, že je modelka, psychologička a známa osobnosť. Inkriminovaná paleta má byť len kulisou, ktorá je často využívaná pri fotení hotového diela.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cristina Szeifert (@cristinaszeifert),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cristina Szeifert (@cristinaszeifert),

Maľovanie Cristina označuje ako vášeň, ktorú nerobí pre peniaze. Niektorí užívatelia však reagujú aj na to, že skutočný umelec by túto paletu nepoužil alebo aj na to, že ju drží nesprávne. Niektorí však jednoducho nesúhlasia s tým, ako nereálne pretvára celý proces. Zmieňovaná paleta, ktorá samozvanú multitalentovanú podnikateľku priviedla do problémov, má byť podľa nej symbolom umenia a nie procesu, akým obraz vzniká.

Pravda bude zrejme naozaj na strane “umelkyne,” ktorá mimochodom pre Bored Pandu avizuje aj to, že maturovala na umeleckej strednej škole a neskôr svoju kariéru zasvätila psychológii. Tak či onak, falošné a napäté zábery vôbec nepôsobia prirodzene a úprimne, a preto sa nemôže diviť obvineniam, ktoré vznikli na základe týchto komických set-upov.

buzzfeednews.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )