Slnko začína hriať viac a viac a dámy si môžu konečne odložiť kabáty s čižmami a vytiahnuť zo skrine sviežejšie a vzdušnejšie kúsky. Konečne...

Slnko začína hriať viac a viac a dámy si môžu konečne odložiť kabáty s čižmami a vytiahnuť zo skrine sviežejšie a vzdušnejšie kúsky. Konečne je po zime, jasajú nielen milovníci tepla ale aj ženy, ktoré sa tešia, keď budú môcť ukázať svetu ich nové úlovky z jarnej kolekcie. Šaty, blúzky, sukne, šortky, košele, to všetko má svoje miesto jarnom šatníku. Na jarných outfitoch by rozhodne nemali chýbať výraznejšie farby ako citrónová žltá, zelená pepermintová alebo ružová žuvačková. Pomôžte slnku svojim outfitom rozžiariť jar ešte viac.

jarna modaKeď si budete vyberať šaty, ktoré z vás urobia neodolateľnú, vyberte si ich v niektorej z týchto troch farieb alebo voľte nikdy nestarnúce pastelové farby. Široká ponuka šiat vám dovolí vyhrať sa nielen s farbami, ale taktiež s tvarmi, strihmi či dizajnom. Nebojte sa opäť experimentovať, experimentom dnešná móda praje. Trendom tejto jari budú košeľové šaty, ktoré sú späť v kurze a najlepšie bude, ak si vyberiete ich kockovanú alebo pásikavú verziu. Určite budete vyzerať skvelo.

Blúzky boli v móde vždy, ani jar 2015 nie je žiadnou výnimkou. Blúzky pánskeho resp. voľnejšieho strihu sú trendy. Odporúčame pri nich zvoliť ale kontrastný golier, ktorý vás urobí v dave neprehliadnuteľnou. Ráno, keď je chladnejšie, si môžete na blúzku obliecť sveter, ktorý máte dovolené kombinovať s čímkoľvek – šortky, nohavice, rifle, legíny. Nepokazíte ním nič a vaše telo vám poďakuje za to, že mu nie je zima. Blúzky, ktoré vás urobia neodolateľnou si môžete vybrať na tomto odkaze klikni sem.

Dokonalý outfit zvýrazni ešte viac dokonalý dekolt. Nie však každá žena má to šťastie a je takýmto dekoltom obdarená, ale existuje malá pomocná ruka, ktorá vám takýt dekolt pomôže  získať. Je len na vás, či sa rozhodnete pre prsné implantáty. Žijeme v roku 2015 a už nikto sa kvôli tomuto na vás nebude pozerať cez prsty. Tak či tak budete odolateľná a v tom je vaše najväčšie kúzlo.

Príbehy
0
Komentovať (0)