Druhý deň bol, čo sa týka headlinerov, asi najsilnejší spomedzi všetkých štyroch dní. Mená ako José Gonzáles, The Cinematic Orchestra, St. Vincent, Stromboli či Kasabian prepovedali naozaj dlhý večer. José sa vyjadril, že na tak bláznivom mieste ešte nikdy nehral. Nečudo, veď priestory festivalu sú unikátne a človek sa tam niekedy ani necíti ako na festivale medzi tými urbánnymi monštrami starej vítkovickej fabriky na výrobu železa. Kasabian predviedli fantastickú živú šou na ktorú nikto nemá (podľa ich vyjadrenia..) no ľudí o tom asi aj naozaj presvedčili. Nedá sa povedať na ktorom interpretovi bolo najviac ľudí, avšak sú to práve oni, ktorí na toto ocenenie farieb najviac ašpirujú.
The Cinematic Orchestra vo mne zanechali pocit, že tento festival by už ďalej nemal pokračovať, pretože práve toto by bola za ním naozaj dokonalá bodka. Po skončení ich vystúpenia stáli ľudia pred pódiom a rozmýšľali čo ďalej (alebo iba ja?). to sú presne tie koncerty, pre ktoré sa oplatí cestovať diaľku, napríklad aj do Ostravy. Jednoznačne jeden z vrcholov festivalu.
St. Vincent ešte stihla v piatok darovať publiku gitaru a festival sa prehupol do druhej polovice.







Lieky si v nočnej hodine v lekárni nekúpite: Video Kobielskeho nahnevalo Slovákov, BSK aj Dr. Max reagujú
Odborník na maloobchod: Vlna prepúšťania a zatvárania obchodov porastie, Slovensko zaplavujú diskonty
James žije na Slovensku už 27 rokov: Zabíjačka je moja obľúbená tradícia, ceny začínajú byť nepríjemné
Rastislav Káčer v 1 na 1: Ficovi ľudia sú prisatí na štátnom cecku. K Slovensku sa správajú ako k vojnovej koristi
Desivá havária parníka General Slocum, voda bola plná utopených detí a žien. Tragédiu prekonal až 11. september

















Nahlásiť chybu v článku