Michal Blaško / / Objektívom
Na sobotňajšej oslave vydavateľstva Batelier records a ich rodiny sa predstavili skutočné reggae hviezdy až zo šiestich krajín sveta, ktoré to odpálili  ako na najväčšej...

Na sobotňajšej oslave vydavateľstva Batelier records a ich rodiny sa predstavili skutočné reggae hviezdy až zo šiestich krajín sveta, ktoré to odpálili  ako na najväčšej žúrke pred zaplneným klubom, ktorý však na pohľad nevyzeral až tak preplnený. Ľuďom však väčší priestor na tanec vyhovoval a tanečné kreácie ich sprevádzali celým večerom.

N3O Akustika s novým spevákom, či maďarskí Riddim Colony odštartovali celý večer. Po nich nastúpilo pražské zoskupenie United Flavour, na čele s charizmatickou speváčkou Carmen a dokázali, že ešte stále nestratili nič zo svojej energie. Hlavnou hviezdou večera bolo rodinné trio JAH OVA EVIL spoločne s dvojičkami z talianskej kapely Mellow Mood. Aj napriek zaniknutému klubu Bateliér, po ktorom túto medzeru doposiaľ v Bratislave nikto nezaplnil je vidno, že samotné vydavateľstvo nezaspalo a vydáva samé skvelé, na Slovensku málo vídané veci.Komentovať (0)