Michal Blaško / / Objektívom
Ak ste boli minulý rok na Uprisingu, vedeli ste, čo máte čakať. Medzi najlepšie koncerty minuloročného festivalu určite patrili Dope D.O.D., ktorým sa na pódiu...

Ak ste boli minulý rok na Uprisingu, vedeli ste, čo máte čakať. Medzi najlepšie koncerty minuloročného festivalu určite patrili Dope D.O.D., ktorým sa na pódiu podarilo to, čo už dnes nie je tak často vídané. Cez Arena stage sa prehnala smršť a mnohí diváci zažili najlepší hudobný zážitok vo svojom živote. Táto holandská formácia navštívila 29. apríla bratislavský klub MMC a rozhodne za svojim minuloročným vystúpením na festivale Uprising ničím nezaostala. 

Celý večer odštartovali DJ Yanko Kral a mladý producent Inkwall, ktorí striedali žánre od hip hopu až po drum ‚n‘ bass. Tesne pred koncertom holanďanov sa MMC ponorilo do reggae rytmov spoločne s Rida Radarom & Captaynom Freemanom.

Dope D.O.D. mali skutočne divoký nástup. Na pódium vybehli v maskách a prvé rady spolu s fotografmi v pite boli kompletne mokré od šampanského a vody. Prevažne mladé publikum bolo tak v ošiali už od začiatku a vyše hodinu a pol dlhá párty sa mohla začať. Holanďania striedali pomalšie pasáže s rýchlymi, počas ktorých hecovali divákov takmer do extázy. Na pódiu nechýbal alkohol a iné podporné látky, bez ktorých si tento koncert vedel predstaviť len málokto. Počas koncertu sa na pódiu objavil aj Inkwall, ktorý ako DJ odohral holanďanom časť koncertu.

Po skončení ich vystúpenia však párty pokračovala, a na pódiu sa znovu objavili DJ Yanko Kral a Inkwall, aby do skorých ranných hodín zabávali tých, ktorí po tejto smršti ešte stále nemali dosť.

dope dod gif (3)
Jaro Novák
dope dod gif (2)
Jaro Novák
Jaro Novák
Jaro Novák
Jaro Novák
Jaro Novák


Komentovať (0)