Foto: A24, Netflix

Každý pozná Sandlerove filmy, no tie sú väčšinou prijaté ako priemerné, feel-good komédie.

V tomto prípade však hercova novinka skutočne milo prekvapila. Na portáli Rotten Tomatoes, ktorý slúži ako platforma pre kvalifikovaných filmových krikov a novinárov, si film získal 100% hodnotenie. Toto je skutočne nevídaný jav, ktorým sa rozhodne nemôže pochváliť každý film. Ako píše portál Lad Bible, réžie snímku Uncut Gems sa ujali Benny and Josh Safdie a film mal premiéru na filmovom festivale v Telluride.

Adam Sandler si vo filme zahral newyorského zlatníka menom Howard Retner, ktorý stále hľadá spôsob, ako zarobiť viac peňazí. Je tu už nejaký čas, čo Sandler natočil film s dramatickým a nie komediálnym podtónom. Ak by sme sa už nemali tešiť na čo iné, minimálne sa môžeme pripraviť na zmenu. Ohlasy kritikov však hovoria jasne a preto to vyzerá tak, že sa Sandler opäť pokúsi zbaviť sa svojej komediantskej nálepky.

Detaily zatiaľ nie sú známe

Nie len, že zatiaľ nepoznáme veľa detailov, no v tomto čase sa ani nedopátrate k oficiálnemu traileru k snímku. Na YouTube sa však dá vyhrabať niekoľko paparazzi záberov z nakrúcania. „Sledovať Uncut Gems je ako ocitnúť sa na dve hodiny v hlave absolútneho blázna. A hádajte čo: Je to úžasné…napísal kritik Peter Debruge z magazínu Variety. Pripraviť sa údajne môžeme aj na to, že film nie je pre každého. Uvidieť ho pritom môžete od 25. decembra na Netflixe.

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )