V spolupráci s Nikotíninak

Foto: Nikotininak/ZYN

Nikotínové vrecúška ZYN® sú určené iba pre súčasných používateľov tabaku a nikotínu starších ako 18 rokov.

Počet fajčiarov každoročne klesá. Dôvodom sú pravidelne sa zvyšujúce ceny, ale aj zdravotné riziká, ktoré sú s fajčením klasických cigariet spojené. 

Dopyt po novom užívaní nikotínu bol práve kvôli negatívnym účinkom na zdravie obrovský. Podľa údajov Európskej komisie je na Slovensku približne 28 % fajčiarov, prejsť na inú alternatívu by chcelo až 17 % z nich, pretože fajčenie považujú za zlozvyk, ktorého by sa chceli zbaviť. Často však tieto pokusy končia neúspechom, pretože chuť na cigaretu je väčšia ako presvedčenie.

S fajčením sú spojené obrovské riziká ako rakovina pľúc, mŕtvica, rôzne pľúcne ochorenia, poškodené cievy, vysoký krvný tlak, problémy so zubami, ústnou dutinou a pažerákom. Ak ste fajčiar, ktorý hľadá alternatívy bez horenia, pomôcť vám môžu aj nikotínové vrecúška ZYN® vyrábané spoločnosťou Swedish Match, ktoré nájdete na vybraných čerpacích staniciach a trafikách, alebo na www.nikotininak.sk. Ich vrecúška bez tabaku a dechtu sú čoraz populárnejšie – napríklad v Nórsku a Švédsku, začali postupne evidovať oveľa nižšiu mieru fajčiarov v spoločnosti.

Foto: Nikotininak/ZYN

Moderné a diskrétne užívanie nikotínu

Ide o diskrétny a bezdymový spôsob užívania nikotínu bez toho, aby vám napríklad zafarbil zuby. Vychutnať si ich môžete kdekoľvek, či už v práci, reštaurácii či pri ceste autom. Dôležité je, že nepríjemným dymom z fajčenia už nebudete obťažovať svoje okolie. Vo vrecúškach sa nenachádza žiadny tabak, len nikotín, unikátna zmes vlákien a výber mnohých príchutí, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Vybrať si môžete medzi citrónom (ZYN® Citrus), mätou (ZYN® Cool Mint) a kávou (ZYN® Espressino). Všetky produkty majú dve nikotínové sily, 3 mg/vrecúško a 6mg/vrecúško, čo vám umožní nájsť variantu, ktorá vám vyhovuje najviac.

Foto: Nikotininak/ZYN

V jednej okrúhlej krabičke ZYN® mini sa nachádza 20 vrecúšok a všetky vyzerajú rovnako. Keď si jedno vyberiete, stačí si ho vložiť pod hornú peru a nechať pôsobiť. Keď sa nikotín začne uvoľňovať, človek pocíti jemné štípanie v závislosti od obsahu nikotínu a príchute výrobku. Vrecúško v ústach ostáva po dobu jednej hodiny a následne by sa malo odložiť pod záchytné viečko, tak navyše zabránite aj tvorbe odpadu.

Nikotínové vrecúška ZYN® sú určené len pre dospelých nad 18 rokov, ktorí sú súčasnými užívateľmi tabaku a nikotínu. Ide o výrobok, ktorý poskytuje pohodlný, diskrétny a okamžitý zážitok z nikotínu. Neobsahujú žiadny tabak ani decht. Sú vyrobené zo surovín v potravinárskej kvalite, predovšetkým z vody, rastlinných vlákien, zložiek s aromatickými vlastnosťami a nikotínu, ktorý je ale vysoko návykový.

Viac informácií o produkte nájdete na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram alebo na webstránke: www.nikotininak.sk

V spolupráci s Nikotíninak
0
Uložiť článok
Komentovať