Michal Blaško / / LifeHacking
Blížia sa vaše narodeniny, väčšinou ste ich oslavovali niekde v bare alebo ste išli na chatu. Tento rok ale chcete niečo lepšie, niečo nezabudnuteľné,...

Blížia sa vaše narodeniny, väčšinou ste ich oslavovali niekde v bare alebo ste išli na chatu. Tento rok ale chcete niečo lepšie, niečo nezabudnuteľné, niečo, čo si váš okrúhly vek zaslúži. Rozhodli ste sa, že vašu záhradu podrobíte záťažovej skúške. Rozhodli ste sa zorganizovať pre vašich kamarátov oslavu pod holým nebom. Uvaríte guláš, opečiete nejaké mäso, sud piva na spláchnutie smädu tiež nemôže chýbať. Názov akcie: Chlapi chlapom.

picnic-grill-foodPrípravy vrcholia – mäso na guláš kúpené, mäso na grilovanie naložené v marináde, sud s pivom je už narazený, kotlík je pripravený do akcie, ale mysleli ste na to najdôležitejšie? Na stanový prístrešok. Pretože si môžete byť takmer istý, že vám bude chcieť pogratulovať tiež počasie. A ono najradšej ako darček prinesie dážď. Takže buďte pripravený, veľkolepé stany vhodné na party ochránia vás, zábavu a taktiež dobré spomienky na akciu. Nie sú síce také veľké ako stany na Októberfeste, ale vašu partiu bez problémov uchýlia pod svoju nepremokavú strechu.

Rána po takýchto akciách bývajú náročné, nielen trávnik dostal poriadne zabrať, ale aj vaše telo. A tak posledné, čo chcete robiť, je pražiť si hlavu na slnku. Sadnete si do tieňa stanu a rozmýšľate o tom, ako bolo včera super, guláš chutil, grilované mäso len tak zmizlo. A potom vám napadne, že takýto stan musíte mať v záhrade nastálo. Tieň je v lete nedostatkový tovar, tak prečo si nevybrať nejaký záhradný stan, ktorý vám spríjemní horúce letné dni z online ponuky.

Ak by ste sa báli, že si váš stan zo záhrady niekto „požičia“ navždy, nájdite si štvorného miláčika, ktorý sa stane kráľom vašej záhrady. Ochráni úrodu a stane sa vašim spoločníkom pri relaxe v tieni stanu. Nič nie je príjemnejšie ako tichý spoločník, ktorý vám dokonale rozumie a ako bonus pozbiera popadané konáre zo stromov, aby vám nezavadzali pri kosení. Neoceniteľná pomoc.

Reklama
Komentovať (0)