Známa bloggerka Sassy Sparrow mala problém. Mala svoju terasu, na ktorej mohla oddychovať spoločne so svojimi kamarátmi, avšak lavičku, ktorú si kúpila, bola len...

Známa bloggerka Sassy Sparrow mala problém. Mala svoju terasu, na ktorej mohla oddychovať spoločne so svojimi kamarátmi, avšak lavičku, ktorú si kúpila, bola len pre štyroch. Viac financií na ďalší nábytok nemala a tak sa rozhodla, že si ho spraví sama. Pomocou starých paliet, s trochou plánovania a času bola schopná zvýšiť kapacitu sedenia na jej terase a vytvorila krásne a útulné lavičky z paliet. Na svojom blogu priniesla aj návod, ktorý vám prinášame aj tu:

lavica palety2

Na  začiatku si zohnala staré palety za smiešnu sumu. Za všetky palety dala menej ako 20 dolárov a to ich ešte ani nepoužila všetky. Ostatné si odložila na ďalšie projekty s paletami.

lavica palety3

Palety obrúsila, a spílila, čím sa znížili.

lavica palety4

Palety poukladala na seba tak, aby boli vo výške sedenia priemernej stoličky. Tri palety na to úplne stačili.

lavica palety5

Všetkých 15 paliet v kope. Palety môžete nechať len tak voľné položené, alebo ich môžete pospájať. Je to na vás, či budete sedenie rozoberať a prispôsobovať k udalostiam, alebo ho budete mať v jednej forme celý čas.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy