Všetci máme v pamäti nedávne demonštrácie taxikárov proti spoločnosti Uber, či za zrovnoprávnenie podmienok. A práve zrovnoprávnenie podmienok prepravy by v tomto prípade bolo namieste. Na Facebooku sa objavil príspevok, ktorý hovorí minimálne o neférovej praktike jedného bratislavského taxikára, ktorý odviezol postarší pár z hlavnej stanice a za cestu si vypýtal vyše 18 eur. To by nebolo nič zvláštne, ak by ich viezol desiatky minút. No za jazdu, ktorá trvá 3 minúty, je to skutočne odvážna suma.
Prečítajte si príspevok, ktorý opisuje príhodu Ondreja a jedného taxikára:
Mal som ako hostí postarší pár z New Yorku, ktorí boli na ceste po Európe vlakom. Na hlavnej stanici si zobrali taxi,…
Geplaatst door Ondrej Volek op maandag 5 juni 2017
Aj keď celý odvoz (až na mierne problémy s výdajom bločku) bol legálny, nemôžeme nezdieľať pocit, že tento krok je minimálne nemorálny a najmä, zahraničným turistom ukazuje odvrátenú stránku nášho hlavného mesta a zanecháva v nich trpký dojem z návštevy Slovenska.
To rozhodne nebuduje dobrý obraz v očiach turistov a môžeme len polemizovať, či takto podvedení turisti sa k nám niekedy vôbec vrátia.
facebook.com
Slovák nám popísal, ako takmer prišiel o peniaze. Ak sa chystáte cestovať, vieme, na čo si dať pozor
Práca, ktorá vás kedysi bavila, vás dnes ničí: Expertka vysvetlila, prečo sa vyhorenie začína nenápadne a pomaly
100-krát ju bodla, potom dieťa vyrezala z maternice. Beštiu odsúdili, pobyt v cele smrti označuje za hotel
Zločinec, kvôli ktorému vznikol štokholmský syndróm. Milovali ho ženy aj rukojemníci, z väzenia ušiel 17-krát
Boli sme na kúpalisku za 12 €: Plavecký bazén zatarasili ležadlom, nafukovacia atrakcia ležala v tráve
Lieky si v nočnej hodine v lekárni nekúpite: Video Kobielskeho nahnevalo Slovákov, BSK aj Dr. Max reagujú
Odborník na maloobchod: Vlna prepúšťania a zatvárania obchodov porastie, Slovensko zaplavujú diskonty












Nahlásiť chybu v článku