Foto: Pixabay/facebook(Ondrej Volek)

Takýto prístup taxikárov by konečne mohol vymiznúť...

Všetci máme v pamäti nedávne demonštrácie taxikárov proti spoločnosti Uber, či za zrovnoprávnenie podmienok. A práve zrovnoprávnenie podmienok prepravy by v tomto prípade bolo namieste. Na Facebooku sa objavil príspevok, ktorý hovorí minimálne o neférovej praktike jedného bratislavského taxikára, ktorý odviezol postarší pár z hlavnej stanice a za cestu si vypýtal vyše 18 eur. To by nebolo nič zvláštne, ak by ich viezol desiatky minút. No za jazdu, ktorá trvá 3 minúty, je to skutočne odvážna suma. 

Prečítajte si príspevok, ktorý opisuje príhodu Ondreja a jedného taxikára:

Mal som ako hostí postarší pár z New Yorku, ktorí boli na ceste po Európe vlakom. Na hlavnej stanici si zobrali taxi,…

Geplaatst door Ondrej Volek op maandag 5 juni 2017

Aj keď celý odvoz (až na mierne problémy s výdajom bločku) bol legálny, nemôžeme nezdieľať pocit, že tento krok je minimálne nemorálny a najmä, zahraničným turistom ukazuje odvrátenú stránku nášho hlavného mesta a zanecháva v nich trpký dojem z návštevy Slovenska.

To rozhodne nebuduje dobrý obraz v očiach turistov a môžeme len polemizovať, či takto podvedení turisti sa k nám niekedy vôbec vrátia.

Pozri aj: Žena na vozíku sa chcela odviesť taxíkom, vodič ju však odmietol zobrať. Keď to okoloidúci zbadali, neváhali a urobili to, z čoho by sme si mali brať všetci príklad

facebook.com
Príbehy
0
Komentovať (0)