Michal Blaško / / Série
Náhle a nečakané zmiznutia ľudí sú stále jednou z najväčších záhad našej planéty. Každý rok sa stratí nespočetné množstvo ľudí. Niektorí miznú dobrovoľne kvôli...

Náhle a nečakané zmiznutia ľudí sú stále jednou z najväčších záhad našej planéty. Každý rok sa stratí nespočetné množstvo ľudí. Niektorí miznú dobrovoľne kvôli nezvládnutým osobným problémom, iní sa stanú obeťami zločinu. Aj na Slovensku a v Česku je zaznamenaných niekoľko tajomstvom opradených príbehov zmiznutia osôb, ktorých osud zostáva stále nejasný. Prinášame vám najzáhadnejšie zdokumentované prípady nezvestných Slovákov a Čechov.

53f1e96046b2d
vipstory.cz

Pavlína Braunová sa narodila 5. marca 1965 v českých Strakoniciach. Študovala na vysokej škole v Plzni. Odmalička milovala čítanie, v jej knižnici u babičky bolo vyše 200 kníh rôznych žánrov. No najviac zo všetkého milovala folkovú hudbu. Spievala s kapelami Freska a Sem Tam, no najväčšiu stopu vďaka svojmu jedinečnému hlasu zanechala v skupine Minnesengři.

Aj keď išlo o začínajúcu kapelu, Pavlínin očarujúci hlas a tajomný temperament pomohol k tomu, že sa folkovej skupine podarilo zaujať na hudobných festivaloch široké publikum. S Minnesengrami naspievala Pavlína celkom 19 piesní, ktoré mali vyjsť na albume Bíle místo, ten však vyšiel ako spomienkový až v roku 2013.Komentovať (0)