/ 0 / Michal Blaško
Náhle a nečakané zmiznutia ľudí sú stále jednou z najväčších záhad našej planéty. Každý rok sa stratí nespočetné množstvo ľudí. Niektorí miznú dobrovoľne kvôli...

Náhle a nečakané zmiznutia ľudí sú stále jednou z najväčších záhad našej planéty. Každý rok sa stratí nespočetné množstvo ľudí. Niektorí miznú dobrovoľne kvôli nezvládnutým osobným problémom, iní sa stanú obeťami zločinu. Aj na Slovensku a v Česku je zaznamenaných niekoľko tajomstvom opradených príbehov zmiznutia osôb, ktorých osud zostáva stále nejasný. Prinášame vám najzáhadnejšie zdokumentované prípady nezvestných Slovákov a Čechov.

nitra.sme.sk

Nitra je starobylé mesto opradené legendami o Pribinovi, Cyrilovi a Metodovi, či Svätoplukovi. Aj jeho novodobé dejiny sú však poznačené jedným z najzáhadnejších príbehov Slovenska, o ktorom kolujú rôzne historky. Zmiznutie študentky Ľudmily Klementovej šokovalo širokú verejnosť.

Pred rokom, 24. októbra 2014, sa Lily, ako usmievavé dievča familiárne volali priatelia, spoločne s ďalšími spolužiakmi zúčastnila večernej párty v známom nitrianskom diskoklube na Kmeťkovej ulici. Pred polnocou po záhadnom telefonáte nečakane z diskotéky odišla, pričom si pri kamarátkach nechala kabelku s peniazmi a dokladmi. Od tohto momentu ju nikto viac živú nevidel. Po študentke štvrtého ročníka Fakulty sociálnych vied a psychológie na Univerzite Konštantína Filozofa nezostala žiadna stopa, len fotka z osudnej diskotéky.Komentovať (0)