Foto: CINEMAX

Pred koncom roka sa otvára aj sieť kín CINEMAX.

Maximálny filmový zážitok si budú môcť diváci a diváčky vychutnať v kinách CINEMAX znova od 10. decembra. Za dodržania všetkých bezpečnostných opatrení sa najväčšia sieť kín rozhodla otvoriť všetky prevádzky a v programe ponúkne viacero očakávaných titulov.

Dáta zo Slovenska i zahraničia dokazujú, že kiná sa od začiatku pandémie ani raz nestali ohniskom nákazy a pri dodržiavaní základných opatrení ponúkajú bezpečný priestor pre trávenie voľného času.

Foto: CINEMAX

Prísne opatrenia

Pri vstupe do každého z kín CINEMAX nájdu návštevníci a návštevníčky bezkontaktné dávkovače dezinfekcie, informácie o rozostupoch ich budú čakať na zemi a zamestnancov kina budú chrániť rukavice aj plastové štíty. Kapacita kinosál bude obmedzená na 50 % a vetranie v každej z nich bude naďalej fungovať na princípe vonkajšej cirkulácie vzduchu – ten z interiéru bude odvádzaný von a namiesto neho bude dovnútra prúdiť čerstvý vonkajší vzduch.

Zakázaná bude konzumácia občerstvenia v priestoroch kina a povinnosťou zostane správne nasadené rúško. Vďaka tejto kombinácii opatrení si budú môcť filmoví fanúšikovia a fanúšičky vychutnať svoje obľúbené snímky bez obáv o zdravie seba či svojich blízkych.

Aký program nás čaká?

Foto: CINEMAX

V nabitom programe stihne CINEMAX do Vianoc uviesť hneď niekoľko mimoriadne zaujímavých filmových noviniek. Hneď po otvorení kiná ponúknu napríklad nemeckú komédiu Nightlife s obľúbeným hercom Elyasom M´Barekom, aj u nás dobre známym vďaka trilógii Fakjú pán profesor či letnému hitu Príliš dokonalé tajomstvá.

Milovníkov akčných filmov poteší aktuálny triler Liama Neesona s názvom Pre balík prachov. Polepšený zlodej, stvárnený práve Neesonom, sa bude snažiť zavesiť svoju kriminálnu kariéru na klinec, čo sa však ukáže byť celkom nebezpečným rozhodnutím.

Foto: CINEMAX

Týždeň pred Vianocami sa do kín vráti jedna z najobľúbenejších superhrdiniek komiksových zošitov i filmového plátna. Film Wonder Woman 1984 je pokračovaním úspešného blockbusteru z roku 2017, tentoraz bude amazonská princezná Diana v podaní Gal Gadot zachraňovať svet v pestrofarebných 80. rokoch minulého storočia. Detské publikum sa môže tešiť na animovaný film 100 % vlk, v ktorom hlavného hrdinu – syna vlkolačej rodiny – čaká prvá premena na monštrum. Namiesto vlka sa však premení na rozkošného pudlíka a kým zapadne okrúhly mesiac, zažije viac dobrodružstiev, než by si dokázal predstaviť.

Foto: CINEMAX

Vo vianočnom čase si potom bude môcť publikum vychutnať aj českú komédiu Matky o štvorici žien, ktoré zažívajú radosti i starosti rôznych fáz materstva. Kolekciu atraktívnych titulov doplní napríklad aj najnovší film z produkcie animačného štúdia Pixar. V snímke Duša sa bude zosnulý učiteľ hudby snažiť o návrat do svojho pôvodného života zo sveta, v ktorom si duše hľadajú nové osobnosti. Okrem originálnej animácie čaká detské i dospelé publikum množstvo zábavy aj dojatia v kombinácii, akú vie bezkonkurenčne namiešať práve Pixar.

Sieť CINEMAX otvorí svoje prevádzky 10. decembra, online nákup vstupeniek bude na webstránkach spoločnosti spustený už začiatkom najbližšieho týždňa.

Najnovšie články