Foto: Profimedia

Zac Efron vyzerá opäť rovnako ako za mlada.

Najnovšie fotografie obľúbeného herca vyvolali špekulácie. Ľudia si všimli, že vyzerá inak ako posledné roky a viac sa podobá na svoje mladé ja.

Prvýkrát si ľudia všimli zmenu v jeho sánke ešte v roku 2021. Špekulovali o tom, či je za jeho väčšou a svalnatejšou tvárou botox, alebo iné výplne a dokonca o vzhľade Zaca Efrona vzniklo mnoho článkov predtým, než sa rozhodol k svojmu zmenenému vzhľadu vyjadriť a prezradiť, ako to je v skutočnosti. Teraz sa však na titulky začal dostávať znova, a to po tom, ako sa na internete objavili fotky, na ktorých vyzerá opäť ako predtým.

Foto: Profimedia

Zmenila ho nehoda

V interview pre Men’s Health Magazine v roku 2022 Efron vysvetlil, že si neuvedomil, že si toľko ľudí všimlo zmenu v jeho sánke. Prezradil, že ho na to upozornila jeho mama, ktorá sa ho spýtala, či podstúpil plastickú operáciu, keďže videla tieto klebety na internete. Herec si tak uvedomil, že by sa mal k týmto dohadom vyjadriť a uviesť veci na pravú mieru.

Efron vysvetlil, že si poranil čeľusť, keď behal po dome v ponožkách. Pri behu sa pošmykol a tvárou narazil o roh žulovej fontány. Náraz bol natoľko silný, že herec upadol do bezvedomia, a keď sa prebral, kosť jeho brady mu „visela z tváre“. Musel preto podstúpiť operáciu, ktorá mu bradu a sánku napravila.

Pri zotavovaní sa z tejto nehody si herec navyše pomáhal cvičeniami na žuvacie svaly a tie spôsobili, že sa jeho sánka pozmenila. „Žuvacie svaly jednoducho narástli. Jednoducho sa veľmi, veľmi zväčšili,“ vysvetlil Efron pre Men’s Health.

Vyzerá znova ako predtým

Uložiť článok

Najnovšie články