Foto: twitter.com(isabelgarcia_em)

V reštaurácii Innato Tenerife zažijete úplne iný gastronomický zážitok.

Kým v minulosti predstavovali nuda pláže a nahota akési tabu, o ktorom sa nehovorí, dnes je tomu úplne inak. Vďaka fotkám na sociálnych sieťach máme nahotu servírovanú každý deň v poriadnych dávkach, počet nuda pláží sa tiež stále zvyšuje. Španieli však zašli ešte ďalej a otvorili reštauráciu pre nudistov, kde sa však z tanierov nenajete.

Ich špecialita je totiž iná – Španieli sľubujú zážitok, na ktorý len tak nezabudnete, pretože celú večeru si môžete vychutnať nahí z tiel tiež nahých modelov. Reštaurácia Innato Tenerife je špecifická vo viacerých smeroch. Pri vstupe do tejto reštaurácie kvôli zachovaniu súkromia odovzdáte svoje mobilné telefóny a fotoaparáty. Potom sa presuniete do šatne, kde zo seba zhodíte všetko a len v ľahkom župane sa presuniete k sviečkami osvetlenému stolu. Tam zo seba dáte dole aj tento posledný kúsok odevu a môžete si vychutnať večeru v tom najintímnejšom duchu.

Nemusíte sa báť, provizórne bambusové steny vám zaručia dostatok súkromia aj anonymity. Medzi špeciality patria jedlá pôsobiace ako afrodiziakum, ktoré sú podávané na nahých telách čašníkov a čašníčok. Mimoriadnej popularite sa teší dezert „Šťastné konce“. Podávaný je taktiež na modeloch, ktorí sa polejú roztopenou čokoládou a návštevníci si tak do nich môžu namáčať jahody. Ďalšími lahôdkami za asi 150 eur sú jedlá Pulp Fiction s chobotnicami, zemiakmi a paprikou.

Návštevníkom sa takýto nápad veľmi páči a niektorí nudistickú reštauráciu využívajú na obnovenie svojho milostného života.

Pozri aj: Je iba konzervy a všade chodí pešo. Bridie za ušetrené peniaze potom cestuje po celom svete a býva v luxusných rezortoch

dailymail.co.uk
Uložiť článok

Najnovšie články