foto: BoredPanda

Mladému páru z Brazílie sa priamo počas ich svadobného obradu prihodilo niečo skutočne výnimočné a ... štvornohé.

Túto scénu sme videli vo filmoch už mnohokrát. Ženícha a nevestu delí od vytúženého manželstva už iba niekoľko okamihov, počas ktorých vyriekne kňaz svoju obligátnu formulku: Ak má niekto niečo proti tomuto zväzku, nech prehovorí teraz alebo nech navždy mlčí. A vtedy sa to stane – s rachotom sa rozletia dvere a do sály vletí nepozvaný rodinný príslušník, zatrpknutá ex-priateľka alebo detektív, ktorý na poslednú chvíľu odhalí identitu ženícha – podvodníka. Niečo podobné sa nedávno prihodilo aj mladému páru v Brazílii. A hoci vo väčšine prípadov takýto nevítaný hosť svadbu úplne skazí, tento zatúlaný štvornohý chlpáčik ju naopak spravil nezabudnuteľnou nielen pre zúčastnených, ale aj pre celý internet.

Marília a Matheus Pieroni boli ešte iba na začiatku svojej svadobnej ceremónie v São Paulo, keď do obradnej miestnosti namiesto nevesty vpochodoval zatúlaný psík, ktorý sa chcel ukryť pred búrkou. Po príchode novomanželov k svadobnému oltáru a začiatku obradu bol psík vyvedený z miestnosti a každý bol presvedčený, že krátkemu rozruchu, ktorý spôsobil, je koniec. Boli však na omyle. Psík sa po chvíli nielen že na obrad vrátil, no navyše si ustlal priamo na nevestinom rozmernom závoji. Väčšina žien by v takomto momente chytila paniku zo zničených šiat, Marília však celú túto situáciu prijala s humorom a návštevníka menovala za oficiálneho účastníka obradu. V rozhovore pre magazín The Dodo to okomentovala takto: „Bolo to pre mňa mimoriadne príjemné prekvapenie, keďže milujem zvieratká“.

Počas nasledujúcich hodín sa všetci svadobčania zabávali, popíjali a tancovali. Až na sklonku dňa si však novomanželia uvedomili, že jeden návštevník na oslave chýba – počas zábavy sa niekam nepozorovane stratil. Marília a Matheus, rozhodnutí prijať tohoto návštevníka za nového člena svojej rodiny, preto po psíkovi spustili rozsiahlu pátraciu akciu, do ktorej sa zapojilo takmer celé mesto. Ako to celé nakoniec dopadlo sa už dozviete z nasledujúcich záberov.

Toto je Marília Matheus Pieroni, mladý pár zo São Paulo v Brazílii, ktorí si povedali svoje „Áno“.

boredpanda.com

Počas ich svadobného obradu začala silná búrka a všetci sa preto museli presunúť pod veľký stan.

boredpanda.com

Všetko prebiehalo podľa plánov, až kým neprišiel čas na vyrieknutie svojich sľubov…

boredpanda.com

Vtedy sa totiž na scénu prirútil neočakávaný hosť, ktorý si ľahol priamo na nevestin závoj!

boredpanda.com

Väčšina žien by dostala záchvat paniky, Marília však bola z tejto udalostí totálne unesená!

boredpanda.com

Neohláseným návštevníkom bol pouličný psík, ktorý sa prišiel ukryť pred búrkou a svadobčania mu preto veľkoryso umožnili zostať.

boredpanda.com

Na konci dňa, keď sa novomanželia rozhodli vziať si psíka domov, ho však zrazu nikde nemohli nájsť.

boredpanda.com

Po viac ako týždni usilovného hľadania po celom meste konečne obdržali správu, na ktorú tak netrpezlivo čakali.

boredpanda.com

Návšteva z najkrajšieho dňa ich života sa našla a bola pripravená sa s manželmi opäť stretnúť.

boredpanda.com

Psík dostal meno Snoop a stal sa plnohodnotným členom ich novej, šťastnej rodiny.

boredpanda.com

„Sme s ním šťastní!“, prezradila Marília.

boredpanda.com

Hneď prvú noc vraj Snoop veľmi dobre spal, z čoho je vidno, že sa mu v novej rodine naozaj páči.

boredpanda.com

Zdá sa, že Snoop vyňuchal to najlepšie miesto na zdriemnutie a už navždy si tak našiel domov, po akom určite dlho túžil.

boredpanda.com

Pozri aj: 10+ stretnutí, kedy sa ľudia spolu so svojimi novými miláčikmi videli po prvýkrát. Radosť na ich tvárach vám zlepší deň

boredpanda.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy