Foto: Unsplash

Prinesie tvorbu domácich, ale aj zahraničných tvorcov.

Najväčšia mediálna skupina JOJ Group predstavuje svoju najnovšiu TV, už deviatu slovenskú stanicu a celkovo štrnástu televíziu vo svojom portfóliu, ktorej vysielanie odštartuje v lete 2023. Môžete sa tešiť na dokumenty s rôznym zameraním, znie v tlačovej správe. 

Článok pokračuje pod videom ↓

JOJ Svet prinesie najlepšie a najnovšie dokumenty z celého sveta v slovenskom jazyku. Ponúkne bohatý výber pôvodných slovenských aj partnerských medzinárodných dokumentov od renomovaných domácich a zahraničných tvorcov.

Foto: Unsplash

Tematická stanica s dokumentárnym zameraním (tzv. factual entertainment) bude dostupná slovenským domácnostiam, teda predplatiteľom jednotlivých satelitných, káblových, IPTV a OTT operátorov. JOJ Svet bude tiež súčasťou streamovacej platformy JOJ play, pričom v balíku Premium budú dostupné všetky dokumenty.

Slovensku ukáže táto stanica celý svet

„JOJ Svet je výzva, v ktorej sa ukrýva odhodlanie ukázať celému Slovensku celý svet. Svet fascinujúci, inšpiratívny, krásny napriek všetkému, čo mu robíme. Verím, že JOJ Svet bude zmysluplnou televíznou stanicou, ktorá prinesie radosť, pohodu, oddych, informácie, možno niekomu nový pohľad, nové fakty. Veľmi sa na tento proces teším a v neposlednom rade si vážim dôveru, ktorú som od vedenia televízie  JOJ dostala. Osobne ma láka spolupráca a podpora slovenskej dokumentárnej tvorby, či už spolupráca s významnými menami slovenského dokumentu, alebo so študentmi, ktorých tvorba si zaslúži pozornosť,“ hovorí Martina Cyprichová, šéfka pripravovanej stanice JOJ Svet.

Najnovšie články