Michal Blaško / / Kultúra
Obľúbené párty menučko spojí indie music a elektroniku zo súčasnej scény aj minulých dekád. Špecialitou septembrovej Indietronicy bude indie-rocková kapela Diego, ktorá zahrá nielen...

Obľúbené párty menučko spojí indie music a elektroniku zo súčasnej scény aj minulých dekád. Špecialitou septembrovej Indietronicy bude indie-rocková kapela Diego, ktorá zahrá nielen svoje známe songy, ale aj kúsky z pripravovaného albumu. Za DJským stolom nebude chýbať DJská dvojica Diablo & Krto s poriadne vyšľahanými setmi.

Diego

je slovenská indie-rocková kapela, ktorá má na konte albumy Diego (2006) a Peripheries (2009), na ktorých nájdete piesne výhradne v anglickom jazyku. Na jeseň však po dlhej odmlke pokrstia svoj tretí album, z ktorého v júni zverejnili skladbu What now?. Skupina získala v roku 2009 cenu Radio_Head Awards za Album roka. Diego má za sebou viacero koncertov a ako support vystúpila na pódiu s Editors, Zita Swoon či Taxi to the Ocean.

Diablo & Krto (Indietronica residents)

je ostrieľaná dvojica Depeche Mode positive DJov, ktorí ponúknu súčasné skladby s výberom najlepších trackov z minulosti. V ich setoch nájdete okrem 80s aj aktuálne žánre ako indie, glamour či electropop. Diablo & Krto majú bohaté zážitky z Depeche Mode parties, ale aj z afterparties po koncertoch tejto kultovej skupiny.

[youtube NNSYKAZmxWw 720 410]

9. septembra, štart: 21:00 hod., vstup: 5€.

Viac informácii na Facebooku.Komentovať (0)