Na hrade Devín sa v júli predstaví legendárne duo chorvátskych violončelistov 2CELLOS

Advertisements

Na Devínskom hrade sa 14. júla predstaví legendárne duo chorvátskych violončelistov 2CELLOS. Najslávnejší chorvátsky vývozný artikel oslovuje priaznivcov klasickej hudby, ako aj fanúšikov tých najmodernejších žánrov. „Máme radi rovnako Bacha ako AC/DC,“ hovorí Luka Šulić, mladší člen dvojice, ktorá si už stihla podmaniť publikum na všetkých kontinentoch a pravidelne vypredáva najväčšie svetové hudobné arény.

Koncertné vystúpenia 2CELLOS sú postavené najmä na orginálne spracovaných coververziách hitov od tak rozdielnych interpretov ako Avicii, Nirvana, Michael Jackson, U2, Sting, AC/DC či Guns n´Roses, pričom v tých „tvrdších“ kúskoch duo violončelistov doprevádza aj bubeník a prepracovaná svetelná show.

Okrem samostatných svetových turné či vypredaných vystúpení v Madison Square Garden absolvovali 2CELLOS aj spoločné 30-zastávkové turné s Eltonom Johnom, ktorý im zavolal okamžite po zhliadnutí ich coververzie hitu Smooth Criminal od Michaela Jacksona. Vstupenky sú k dispozícii na stránke www.orepole.sk.Share on Facebook0
Zobraziť viac
Komentovať (0)

Advertisements