V stredu (5. 2.) ráno došlo na Prístavnom moste v Bratislave k incidentu prezidentských limuzín. Prezident Peter Pellegrini nesedel ani v jednej z nich, pretože limuzíny smerovali práve po neho.
Informuje o tom portál Startitup, ktorému hovorkyňa prezidenta Patrícia Medveď Macíková potvrdila, že išlo o oficiálne vozidlá.
„V tomto prípade nedošlo k dopravnej nehode a ani nevznikla na vozidle žiadna škoda a po kontrole príslušníkmi ÚOÚČ pokračovali vozidlá ďalej,” uviedol pre portál hovorca Ministerstva vnútra SR Matej Neumann.
Zrejme išlo o ťuknutie
Startitupu sa ozval svedok, ktorý bol v tom čase pri incidente. Ten povedal, že malo dôjsť len k “ťuknutiu” jednej z limuzín, keď sa vozidlá pohybovali v kolóne.
“Oslovili vodiča, ten s autom stál, lebo do neho pravdepodobne ťukli alebo nabúrali pri posúvaní sa v kolóne. Posúvali sa bez majákov a zrejme, keď tí pred nimi zabrzdili, tak do neho nabúrali,“ tvrdí svedok.
James žije na Slovensku už 27 rokov: Zabíjačka je moja obľúbená tradícia, ceny začínajú byť nepríjemné
Rastislav Káčer v 1 na 1: Ficovi ľudia sú prisatí na štátnom cecku. K Slovensku sa správajú ako k vojnovej koristi
Desivá havária parníka General Slocum, voda bola plná utopených detí a žien. Tragédiu prekonal až 11. september
Lukáš ukazuje, ako cestovať lowcost: Chorvátsko je v letnej sezóne drahé, odporúčam Albánsko či Gruzínsko
Navštívili sme rozárium, ktoré je unikátom: Je zadarmo a ruže ako tam nikde inde na Slovensku nenájdete














Nahlásiť chybu v článku