Foto: twitter.com (G_Old_M)

katka / / Veda
Na pláži v Anglicku sa objavil zvláštny objekt.

Na pláže sa už vyplavilo mnoho zvláštnych vecí a ešte záhadnejších tvorov, ktoré ľudia doposiaľ ani nepoznali. No to, čo sa objavilo na pláži v Norfolku, je ešte podivnejšie. Miestni z pohľadu na obrovské rúry nevedeli, čo si majú myslieť a ako sa tam mohli dostať. 

Boli vyrobené v Nórsku a odťahovali ich do Alžírska, no počas cesty sa odtrhli a skončili na pláži v Anglicku. Každá z rúr mala šírku aspoň 2,4 metra, pričom jedna bola dlhá až 500 metrov. Na netradičné objekty na pláži sa okamžite prišlo pozrieť množstvo ľudí predtým, ako ich odtiaľ odstránia.

Hovorca agentúry Maritime and Coastguard potvrdil, že holandská spoločnosť obchodujúca s loďami v spolupráci s ďalšími firmami už pracuje na odstránení štyroch rúr, ktoré sa vyplavili na plážach Eccles on Sea, Sea Palling a Winterton. „Zostávajúcich osem rúr je pod kontrolou mimo pláže. Nepredstavujú žiadne riziko ani znečistenie,“ vyjadril sa. Do ich premiestnenia sa pustia hneď, ako vyzdvihnú tie z pláže. Odtiaľ ich presunú späť k výrobcom do Nórska, no celý proces môže trvať niekoľko týždňov.

Pozri aj: Budeme ho opäť počuť až v roku 2021. Svetoznámy Big Ben prestane zvoniť na štyri roky

ladbible.com
0
Komentovať (0)