Tomáš Ormandy

Michal Blaško / / Kultúra
13. marca 2016 sa v bratislavskej Starej tržnici uskutoční už ôsmy ročník odovzdávania prestížnych cien Radio_Head Awards, ktoré organizuje Rádio_FM spoločne s Rádiom Devín....

13. marca 2016 sa v bratislavskej Starej tržnici uskutoční už ôsmy ročník odovzdávania prestížnych cien Radio_Head Awards, ktoré organizuje Rádio_FM spoločne s Rádiom Devín. Hlasovanie bude spustené už v druhej polovici januára. Počas 8. ročníka nás čaká aj niekoľko zásadných noviniek, viac informácií prinesieme už čoskoro.

Celý priamy prenos môžete vidieť naživo v Starej tržnici, počuť ho naživo na Rádiu_FM, alebo pozrieť si na stránke www.radiohlavy.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie.

Tomáš Ormandy
Tomáš Ormandy

Sprievodným podujatím k RHA pravidelne býva aj festival s dvojdňovou koncertnou prehliadkou toho najlepšieho za uplynulý rok z ponuky hudobne najvyprofilovanejších rozhlasových okruhov RTVS – Rádia_FM a Rádia Devín. Ide o akýsi hudobný warm-up pred odovzdávaním cien Radio_Head Awards, ktorý sa odohráva v priestoroch Slovenského rozhlasu.Komentovať (0)