Po tom, ako minulý rok opustil zoskupenie N3O Akustika sa znovu vracia na pódiá. Dominik Varchola so svojou gitarkou navštívi počas jedného mesiaca 9 slovenských miest.

Dominik Varchola známy pod prezývkou N3O si prešiel na svojom hudobnom chodníku rôznymi oblasťami. S vlastnou tvorbou začínal repovaním na ulici, postupne prechádzal vystúpeniami s repovou skupinou Allegoria, sólo vystúpeniami v štýle reggae s rôznymi DJmi, pôsobil s kapelou MedJam band a N3O Akustika, kde sa jeho tvorba stretávala s rôznymi žánrami. Jeho doterajšia tvorba je zaznamenaná na 4 albumoch.

V prítomnosti hráva sám s gitarou, alebo si na koncerty pozýva hostí. Dominikove texty a svojský prejav zaujali širokú skupinu poslucháčov. Vo svojich piesňach oslavuje krásu sveta a prírody, kritizuje neduhy spoločnosti a tiež motivuje a inšpiruje poslucháčov k šťastnému žitiu.

[youtube rzGmJJT89h8 720 410]

Už 3. novembra sa vydáva na jesenné potulky, ktoré budú trvať do 3. decembra. Počas mesiaca navštívi deväť slovenských miest, ktoré si nemôžete nechať ujsť ani vy.

Dátumy koncertov

3. November Spišská Nová Ves – Čajovňa Alchýmka

4. November Košice – Halmi Space

11.November Banská Štiavnica – Libresso Caffe Bar

12. November Bratislava – Permakultúra v Meste

19.November Bratislava – Flight To Jamaica

20.November Šaľa – Čajovňa Na Konci Vesmíru

25. November Banská Bystrica – RAGGA Corner vol.3, Farhof Art Club

2. December Poprad – Groteska Art Caffe

3. December Prešov – Christiania

Viac informácii nájdeš na Facebooku.

Príbehy
0
Komentovať (0)