Foto: TASR/ Patrick Pleul

Lekári mu už nedokázali pomôcť.

Mužovi z Moldavy nad Bodvou sa stal osudný smrteľný zásah elektrickým prúdom. Zo sveta sa rozhodol odisť mimoriadne drastickým spôsobom, informuje web TV Noviny.

Po hádke s priateľkou sa v nedeľu (24. 9.) rozhodol počas búrky vyliezť na elektrický stĺp, vyšplhal sa až k elektrickým drôtom. O život prišiel po zásahu prúdom, popálené mal najmä ruky. Leon spadol na zem, napriek snahe záchranárov sa ho nepodarilo oživiť. O tragédii informuje košický Korzár. Prípadom sa zaoberá polícia.

​„Môžem potvrdiť, že v nedeľu popoludní v Moldave nad Bodvou zomrel po elektrickom zásahu 33-ročný muž. Ten z presne nezistených dôvodov vyliezol na elektrický stĺp a rukou sa chytil vedenia vysokého napätia,“ uviedla pre Korzár košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová. Obhliadajúci lekár predbežne vylúčil cudzie zavinenie a nariadil pitvu. Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.

Nezabúdajte, vo svojom trápení nemusí byť nikto sám. Každý má možnosť vyhľadať psychológa, či v prípade potreby psychiatra. Ak potrebujete bezplatnú pomoc, vyhľadajte pomoc na IPčko.sk alebo volajte na číslo 0800 800 566.

Najnovšie články