healthyfoodteam.com

Michal Blaško / / Zaujímavosti
Skutočne neuveriteľné správy sa svetom šíria a dávajú nádej miliónom ľudí, ktorí trpia touto zákernou chorobou. Vedcom sa podarilo zistiť, že existuje prirodzený, no...

Skutočne neuveriteľné správy sa svetom šíria a dávajú nádej miliónom ľudí, ktorí trpia touto zákernou chorobou. Vedcom sa podarilo zistiť, že existuje prirodzený, no hlavne účinný liek proti rakovine. 

Zistili, že ovocie zo stromu Blushwood, môže zabíjať karcinogénne bunky. Tento strom je však veľmi vzácny, rastie len v špecifickej oblasti v severnej časti Austrálie, keďže má veľmi špecifické potreby pre rast. Vedci inštitútu QIMR Berghofer v Brisbane na čele s doktorom Glenom Boylom, tento plod zo stromu študovali takmer osem rokov a výsledky, ktoré dosiahli, sú naozaj skvelé.

healthyfoodteam.com
healthyfoodteam.com

Prírodný liek, ktorý z plodu vyrobili, má až 75% úspešnosť liečby rakoviny s tým, že táto choroba sa už do organizmu nikdy nevrátila. Možno sa vám to páčiť nebude, liek však bol testovaný asi na 300 zvieratách, vrátane psov, mačiek a koní. O tom však dnešná veda je.

Liek funguje tromi spôsobmi: priamo zabíja rakovinotvorné bunky, preruší vstup krvi do nádoru a tiež aktivuje vlastný obranný systém, ktorý sa s nádorom sám popasuje. Tým pádom je táto liečba oveľa lepšia, ako chemoterapia. A ďalšou úžasnou vecou je čas, za ktorý dokázal liek zničiť rakovinu.

0
Komentovať (0)