Boredpanda.com

Ivana Gallasová / / News
Tetovania sa v posledných rokoch stali viac módnym trendom, než súčasťou umenia. Je teda prirodzené, že tento trend si postupne našiel cestičku aj do beauty oblasti no málokto by si pomyslel, že sa dá od tetovania očných liniek a obočí zájsť ešte ďalej. Ženy na nasledujúcich fotografiách ti ukážu, že na ne/šťastie áno.

Pehy. Niekto sa s nimi narodí, niekomu sa spravia zo slnka a niekto… si ich dá vytetovať. Napriek tomu, že tieto maličké bodky krásy boli u mnohých ľudí počas školských časov terčom posmechu a niektoré ženy si ich aj v dospelosti zakrývajú makeupom, existujú aj také, ktorým sa páčia. No a práve tie prišli so zvláštnym nápadom, dať si ich vytetovať. Či už ti to príde ako prehnaný spôsob upútavania pozornosti, alebo roztomilá cesta splniť si drobnú túžbu, musíš uznať, že by ťa to ani vo sne nenapadlo.

@boulderbrows

Ak nad podobným „tetovaním“ rozmýšľaš, no nie si si celkom istý, neboj sa. Vytetované pehy sú len dočasné a za dva roky by mali zmiznúť.

@mmsouthern

Tento trend sa na Slovensko zatiaľ ešte nedostal, no je to len otázkou času.

@cosmetictattoobycatkasey

Musíš uznať aj sám, že pehy dodajú tvári celkom iný look.

@sydneydyercosmetics

Napriek tomu, že na začiatku vytetované pehy nevyzerajú najlepšie, po pár mesiacoch dostanú prirodzený nádych.

@sydneydyercosmetics

Tetovanie pieh sa robí podobnou technikou ako v poslednej dobe populárne 3D tetovanie obočia.

@jessicadeluxebrows

Fanúšikovia tejto novej skrášľovacej techniky hrdo ukazujú svoje nové pehy hneď po zákroku, rovnako ako aj po nejakom čase, keď už sú zahojené. Napriek tomu, že vyzerajú prirodzene a možno by ste ich od tých skutočných ani nerozoznali, je tento trend naozaj nevyhnutný?

Pozri aj: Reaguje na okolie. Vedcom sa podarilo po prvýkrát vytvoriť farbu na vlasy, ktorá sa dokáže v okamihu zmeniť

interez.sk, earthables.com / boredpanda.com
0
Komentovať (0)