Michal Blaško / / Zaujímavosti
Väčšina mladých ľudí stojí po skončení školy pred asi najťažšou skúškou v živote. Osamostatnenie sa. Ak nemáte na účte otcových 100-tisíc euro, za ktoré...

Väčšina mladých ľudí stojí po skončení školy pred asi najťažšou skúškou v živote. Osamostatnenie sa. Ak nemáte na účte otcových 100-tisíc euro, za ktoré si môžete kúpiť byť, dom či najnovšiu audinu, tak to máte naozaj ťažké. Aj keď chcete bývať v niečom vlastnom, väčšinou vám neostane nič iné, ako nájsť si prácu a maličký privát za 150 € mesačne. Alebo si zobrať doživotnú hypotéku na vlastný byt.

Tento mladý chalan však túto situáciu vyriešil úplne inak. Natrafil na inzerát na predaj malej garáže za naozaj nízku sumu. Rozhodol sa pre kúpu s myšlienkou, že si garáž prerobí na útulné miestečko pre svoje bývanie. Oslovil dizajnérsku firmu, ktorá mu za pár týždňov pomohla garáž prerobiť podľa jeho predstáv so skvelým využitím priestora, ktorý mal dokopy 40 metrov štvorcových. Celkové náklady na kúpu a prerobenie boli 30-tisíc eur. Veľa, či málo na takýto skvost?

garaz

garaz2

garaz3Komentovať (0)