Už dnes pod taktovkou Jammin Agency štartuje minitour s členom česko-poľského soundu Smokaz United s MC MIKAELOM. Už dnes večer v Prešovskom Wave klube,...

mikael2Už dnes pod taktovkou Jammin Agency štartuje minitour s členom česko-poľského soundu Smokaz United s MC MIKAELOM. Už dnes večer v Prešovskom Wave klube, ktorý je po pol roku znovu otvorený s vynoveným a zväčšeným priestorom, bude Mikaela hostiť staronová akcia pod názvom Regenerácia Špeciál. Vstup na akciu je 3e, a okrem Mikaela odohrajú svoj set aj selectory Citrón a Prograss. Na druhý deň v sobotu sa podobná formácia objaví v Klube Bombura v Brezne, vlez na akciu bude v predpredaji za cenu 3e, na mieste za 4e, predpredajové lístky si môžete kúpiť v klube Bombura.

Jeho počiatky sa spájajú s poľskou Hip-Hopovou scénou .V roku 2002 začína objavovať aj pre neho neznáme žánre ako reggae, dancehall a raggamuffin.Najväčšou vášňou v živote MC MIKAELA je hudba a aj preto ho môžete počuť v množstve rôznych projektov. V roku 2007 vydal svoje prvé demo „Balans“, ktoré obsahuje 15 skladieb. Mc Mikael v minulosti nahral dubplaty aj pre slovenské soundsystémy ako Respect Vibration a Natty Youths Sound.V posledných rokoch veľa spolupracoval aj zo slovenskými a českými interprétmi, s Rida Radarom urobil featuring ku skladbe „Balím si hrozny“ alebo sa viackrát objavil aj na albume Sklzeň, tento rok v spolupráci s Khomátorom a Kentou.

[youtube _y0qaMkpqac 720 410]

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )