Michal Blaško / / Kultúra
Medial Banana 1. decembra vydávali nový album INNA JAMDOWN. Prvý singel má názov Doba Strieda Dobu. Krst nového albumu prebehne v Bratislave už tento piatok.

Kapela Medial Banana má za sebou produktívny rok. Po vydaní druhého štúdiového albumu Rockin’ It na prelome 2015/2016 sa vybrali splniť si sny a vycestovali na mesačnú expedíciu na Jamajku, kde natočili nový kompilačný album Inna Jamdown s rôznymi reggae hviezdami a 7 dielny dokument, ktorý budú premietať na decembrovej klubovej tour. Krst nového CD prebehne 23. decembra v bratislavskom MMC, kde je pripravený nabitý celovečerný program s rôznymi hosťami.

Začiatkom roka natočili na Jamajke dokument a nahrali niekoľko nových skladieb, ktoré teraz vychádzajú v podobe nového kompilačného albumu INNA JAMDOWN. Predstavia ho počas decembrovej česko-slovenskej tour v originálnom koncepte, kde sa ešte pred samotným koncertom uskutoční cestovateľské kino – premietanie ich hudobno-dobrodružného dokumentu s umelcami ako Anthony B, Jah Mason, Bay C, Lee Scratch Perry… . Priamo od členov kapely sa dozviete rôzne zákulisné infošky a zážitky z cestovania a nahrávania na Jamajke, poprípade sa môžete popýtať všetko, čo vás zaujíma. Večer samozrejme vyvrcholí novým koncertným programom kapely Medial Banana so všetkými overenými hitmi a aj s bonusom v podobe 2 nových songov.

medial-banana-album

Unikátny album si môžete už teraz kúpiť na stránke rukahore.sk. CD ti príde domov podpísané a s nálepkou, takže nie je čo riešiť.

Na albume nájdeš takéto skladby

1. Bay C – Talking Blues
2. Anthony B – King In My Castle
3. Davianah – One Step
4. Jah Mason – Ganja Medley
5. Spectacular – Big or Small
6. Derajah – Highest Grade
7. Dre & K.J. – Turf War
8. Day One – Time & Limit
9. Medial Banana ft. Micah Shemaiah, Spectacular & Infinite – Rockin‘ It (Melodica Dub Version)
10. Medial Banana – Sweet Sensimillia
11. Medial Banana – Doba Strieda Dobu

Prvým singlom a jedinou slovenskou skladbou na práve vychádzajúcom albume je “Doba strieda dobu” od Medial Banana. Na Jamajke sa im podarilo nahrávať s reggae legendami ako Anthony B, Jah Mason či Bay-C, ale aj s vychádzajúcimi hviezdami scény ako Derajah, Davianah, Spectacular, Dre & KJ či Micah Shemaiah.

[youtube LcA9PvdwsiM 720 410]

Tour Dates

23.12. – Bratislava (KRST CD) – MMC

26.12. – Piešťany – Podzemie

Kulturise, interez.sk
0
Komentovať (0)