Foto: Instagram/Jonathan Kubben Quiñonez

Koľko z nás si plní svoje sny? Presne to isté množstvo ľudí, ktoré je ochotné zanechať svoje pohodlie a istoty. Nie je to jednoduché, avšak tento muž vás uistí v tom, že čakať na ten správny moment sa nevypláca.

Ranná káva a každodenná cesta do roboty, následne sa celý deň dusiť v robote, a potom zúfať nad tým, že človek nežije život, ktorý chce. To je osud väčšiny populácie, ktorá obýva či už viac alebo menej vyspelé krajiny. Jonathan Kubben Quiñonez sa rozhodol, že tento život žiť nechce, zbalil si ruksak a vybral sa do sveta. A zrejme je naozaj spokojný, pretože úsmev z tváre mu nesfúkne zlé počasie ani odhováranie.

Keď si Jonathan zaumienil, že skoncuje so všetkým čo poznal, čakalo ho množstvo ťažkých rozhodnutí. Ukončiť prácu konzultanta v Bruseli bolo asi najťažšie z nich, no okrem toho predal svoje auto, zamával všetkým, ktorých poznal na rozlúčku a následne mu už len stačilo zarezervovať si jednosmernú letenku a jeho život sa otočil o 180°. V marci 2016 odletel na Kubu, no je určite potrebné zmieniť aj fakt, že jeho mama s touto predstavou nebola úplne stotožnená a prežívala aj dosť veľký strach. A za rok jeho ciest urobil z tohto strachu svoje motto, ktoré mu napomohlo k popularite. Na takmer každej fotografii odosiela domov odkaz s textom: „Mom, I’m fine. (Mami, som v poriadku.)“

Ceduľa s týmto nápisom ho sprevádza na každej fotke, ktoré visí na jeho Instagrame a ľudia ho milujú. Zvyčajne totižto paradoxne je tento nápis nie tak dominantný ako okolie, v ktorom sa nachádza hviezda fotiek. A práve samotné prostredie naznačuje, že Jonathan by nemusel byť až tak celkom v poriadku, keby sa z hlboka nadýchol, upútal na seba pozornosť, alebo sa len jednoducho posunul o necelý centimeter doľava.„Každý miluje cestovanie, treba sa len odvážiť to spraviť. Snažím sa ukázať, že svet je nádherné miesto…“ hovorí Jonathan a asi nebude na omyle.

#skydiving #sky #MomImFine #skylovers #mexico #travel

A post shared by JONATHAN KUBBEN QUIÑONEZ (@momimfine) on

Still on the road #momimfine #travel #costarica #travelgram #clouds #forest

A post shared by JONATHAN KUBBEN QUIÑONEZ (@momimfine) on

Happy birthday Mom! #colombianarmy #momimfine #colombia #cartagena #armada #army #travel #travelgram

A post shared by JONATHAN KUBBEN QUIÑONEZ (@momimfine) on

Hello Peru! Photo by : @davidb00t #oasis #huacachina #peru #sun #momimfine #travel #travelgram

A post shared by JONATHAN KUBBEN QUIÑONEZ (@momimfine) on

Huayna Potosi climbing attempt #momimfine #lapaz #bolivia #mountain #3daysclimbing #sky #snow

A post shared by JONATHAN KUBBEN QUIÑONEZ (@momimfine) on

Say Cheese! ? Credits ? @rafaeldeprost

A post shared by JONATHAN KUBBEN QUIÑONEZ (@momimfine) on

Pozri aj: Je to potvrdené. Cestovanie nás robí oveľa šťastnejšími než akékoľvek materiálne bohatstvo

boredpanda.com, instagram.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )