wikimedia.org

Matej Mensatoris / / News
Lety už od jedného eura po Európe. Takúto akciu jednoducho musíte využiť.

Cestovanie všetci milujeme. Najväčší problém je ale nájsť si naň dostatok času a samozrejme dostatočné množstvo financií. Preto, keď sa naskytne príležitosť získať letenky za výhodné ceny, hneď zbystríme pozornosť. Letecká spoločnosť Volotea spúšťa jedinečnú akciu, kde si môžete zakúpiť jednosmerné letenky po Európe v cene od jedného eura. 

Výhodná cena leteniek platí pre členov klubu SuperVolotea. Do klubu sa môže dostať každý, kto zaplatí členský poplatok 50 eur ročne. Veľkou výhodou je, že nie všetci cestujúci musia byť členom klubu, stačí aby ním bol iba ten, kto letenky kupuje. Takto môže člen klubu kúpiť letenky za zvýhodnenú cenu sebe a až ďalším piatim cestujúcim.

Akcia práve začína a akciové lety budú tak pribúdať. V rámci tejto promo akcie si môžete zakúpiť napríklad kombinované spiatočné letenky z Prahy do Marseille a s návratom z Marseille do Prahy už od dvoch eur. V cene letenky je jedna príručná batožina o hmotnosti maximálne 10 kilogramov. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch až do konca októbra 2017.

Letenky si môžete vyhľadať priamo na stránke aerolinky, kde sa tiež môžete zaregistrovať do klubu.

Pozri aj: Použite režim inkognito. 5 trikov, o ktorých ste doteraz nevedeli, no pomôžu vám vybrať si tie najlacnejšie letenky

interez.sk (mmm), kadetade.com volotea.com
0
Komentovať (0)