foto: Unsplash

Výrobcovia kozmetiky nás stále prekvapujú obrovskou ponukou nových kozmetických výrobkov, určených na riešenie akýchkoľvek problémov.

 Len máloktoré z nich však zostávajú  navždy v našich srdciach. Na rozdiel od skutočne ikonických produktov.

Parfum No.5, Chanel

zdroj: Makeup.sk

Pokiaľ ide o ikonické parfumy, ktorá značka Vám príde na ako prvá na myseľ ? Samozrejme Chanel č.5! Zloženie vône, ktorá obsahuje až 80 prvkov, jemne zdôrazňuje ženskú krásu a dodáva sebavedomie. Väčšina ľudí hovorí, že parfum je vhodný pre dospelé ženy, ktoré poznajú svoju vlastnú cenu, ale každá žena si v ňom nájde niečo svoje. Tento ikonický parfum alebo iné dámske parfumy si môžete objednať na našej internetovej stránke Makeup.sk.

Rozjasňovač Touche Éclat, YSL Beauté

Ľahký korektor Touche Éclat vytvorila v roku 1992 vizážistka Terry de Ginsburg. Produkt pomáha maskovať tmavé kruhy a zároveň zvýrazňuje vaše črty bez nadmerného lesku, pomáha odstraňovať známky únavy a dodáva prirodzený odtieň. Produkt obsahuje kyselinu hyalurónovú, antioxidanty a vitamín E, ktoré vyživujú a zvlhčujú pokožku. Reflexný pigment pomáha skrývať vrásky a robí vašu tvár jasnejšou a zdravšou.

Lícenka Blush, odtieň Orgasm, Nars

Vďaka harmonickej kombinácii ružových a broskyňových pigmentov a čiastočiek zlata, je lícenka vhodná pre ženy s akýmkoľvek odtieňom pleti. Vďaka svojej univerzálnosti by nemala chýbať vo vašej kozmetickej taštičke. Odtieň Orgasm si získal priazeň žien na celom svete, a preto, po vytvorení lícenky Blush, sa dostala na trh aj tekutá lícenka, sypký púder a balzam na pery.

Maskara Hypnôse, Lancôme

Jedna z najpopulárnejších maskár na svete. Jej hlavnou výhodou je špeciálne zloženie s polymérmi, ktoré dokáže vytvoriť efekt falošných mihalníc. Druhým, nemenej dôležitým bodom je štetec PowerFull, pozostávajúci z 1000 štetín. Za desať rokov od vytvorenia maskary bolo predaných takmer 60 miliónov kusov. Dnes značka Lancôme ponúka niekoľko rôznych verzií Hypnôse.

Púder Météorites Perles, Guerlain

zdroj: Makeup.sk

História značky sa začala v 19. storočí , ale popularný púder, ktorý všetci poznáme, sa objavil až v roku 1987. Pomocou Météorites Perles môžu ženy dosiahnuť dokonalý tón tváre, pretože každá farba guličiek je navrhnutá tak, aby riešila konkrétny problém. Ružová osviežuje pokožku, zelená maskuje ľahké začervenania, biela zosvetľuje niektoré oblasti tváre, fialová bojuje s matnosťou, zlatá vytvára efekt žiarivej pokožky.

Krém Nivea

Krém získal lásku žien po celom svete vďaka svojej univerzálnosti: môže sa používať doma, na dovolenke pri mori, počas cvičenia v telocvični. Svojím zložením je vhodný aj pre deti.

Teraz značka prišla s novým dizajnom krému v limitovanej edícii, ideálnym ako darček priateľom.

Pr článok Makeup.sk
1
Uložiť článok
Komentovať