Foto: Profimedia

Na Slovensku máme nový e-shop - turecký Trendyol.

Začiatkom januára sme vás informovali, že na náš trh čoskoro expanduje pôvodne turecký e-shop Trendyol. Poponáhľali sa, slovenská verzia je po niečo vyše mesiaci už spustená. Obchod zákazníkov láka na nízke ceny a bezplatnú dopravu, informujú Aktuality.

Trendyol je známy bohatým výberom produktov s pomerne nízkymi cenami. V ponuke je široký sortiment produktov vlastných aj medzinárodných značiek vrátane odevov, obuvi či domácich potrieb. Oblečenie značky Trendyol už pritom mohlo byť Slovákom známe skôr, ponúkali ho viaceré e-shopy. Web e-shopu je už lokalizovaný do slovenčiny, rovnako ako aj aplikácia.

Expandujú

Spoločnosť sa od založenia v roku 2010 stala jednou z najväčších e-commerce platforiem v Turecku a na Blízkom východe. Teraz sa snaží s podporou čínskeho vlastníka Alibaba Group expandovať do ďalších krajín a regiónov. Skôr sa zdalo, že k štartu na Slovensku príde až v druhej časti expanzie. Tá mala nasledovať po spustení v Rumunsku, Grécku, Maďarsku či Česku. Na východoeurópskom trhu chce spoločnosť získať dva milióny zákazníkov.

Veľké zľavy na úvod

Trendyol má najbližšie k Zalandu alebo About You, ktoré ponúkajú tiež tovar od rôznych predajcov. Ľudí na novom trhu láka vysokými zľavami na prvé tri objednávky. Zľava je vo výške desiatok percent pri nákupe cez aplikáciu. Prípadná nespokojnosť s tovarom nie je žiaden problém, tovar sa dá vrátiť počas jedného mesiaca.

Uložiť článok

Najnovšie články