Kto včera cestoval v Bratislave MHD-čkou a náhodou išiel linkou 9 z Ružinova do Karlovej Vsi, asi sa nestačil čudovať tomu, čo v električke videl. Na držadlách totižto viseli desiatky perníkov, cukríkov a iných sladkostí, na ktorých si mohli cestujúci bez problémov pochutnať. Prečo? Pretože vodič tejto električky, Pavel Durec, včera oslavoval narodeniny a tento sviatok chcel oslávil spoločne so svojimi cestujúcimi. K sladkostiam pridal aj sviatočné reťaze a papier s nápisom: Mám narodky, ponúknite sa a príjemnú cestu! Na papier takto pribudlo Pavlovi množstvo prianí od cestujúcich, ktorí boli z toho, čo sa v električke stalo, skutočne ohromení. Veď takéto niečo sa nedeje každý deň. Blahoželáme aj my.






Dopravný podnik Bratislava, a.s., refresher
Odporúčané články
Marek vyrába veci z kože: Krokodíl stojí aj 800 €. V obchodoch často zavádzajú, zákazník to nerozozná
Berlusconi organizoval orgie s dievčatkami, o Obamovi hovoril ako o opálenom chlapcovi. Jeho život bol škandalózny
Muž tvrdí, že objavil „bič“ na podvodníkov: Slovenské banky vysvetľujú, ako by mali klienti reagovať
Zuzana a Juraj žijú 8 rokov v zahraničí, mali sobáš na pláži: Svadba v 5* hoteli na 4 noci nás vyšla 6 600 eur
Filippo je autobusár: Cestujúceho môžem odmietnuť prepraviť. Ľudia si neuvedomujú, že za zápchy nemôžem
Druhý pilier čakajú zmeny, štát na ľudí prichystal “pascu”. Podľa odborníka by sme sa nemali nechať oklamať













Nahlásiť chybu v článku